Ogłoszenia na XXV Niedziela Zwykłą
1. Dzisiaj 25 niedziela w okresie zwykłym - 54. Światowy Dzień Środków Społecznego Przekazu. W przyszłą niedzielę będziemy zbierać do puszek na potrzeby naszego radia Via.

2. Jutro święto wspomnienie św. Mateusza Ap., w środę św. O. Pio.

3. Nabożeństwa w tym tygodniu: we wtorek - Różaniec do Siedmiu Boleści Matki Bożej, w środę – Nowenna do MB Nieustającej Pomocy, w piątek adoracja Najświętszego Sakramentu.

4. Spotkanie rodziców i dzieci przygotowujących się do I Komunii Świętej odbędzie się w środę o 18:00. Zapraszamy na Mszę Świętą, a później będzie wspólne spotkanie w kościele.

5. Spotkanie KSMu dla uczniów szkół ponadpostawowych i studentów będzie w piątek o 20:00 w salce pod Domem Katechetycznym.

5. Spotkanie nowej grupy Oazy młodzieżowej dla uczniów klas od 7-8 odbędzie się w najbliższy piątek o 18:00. Rozpoczniemy w kościele Mszą Świętą, a później przejdziemy wspólnie na spotkanie. Zapraszamy szczególnie młodzież, która przeżywać sakrament Bierzmowania w przyszłym roku.

6. Spotkanie Oazy Dzieci Bożych dla uczniów kl. 4-6 odbędzie się w sobotę od 10:00 do 11:30 w salkach pod Domem Katechetycznym.

7. W środę spotkanie chóru parafialnego „ECHO” po Mszy świętej o godz.18.30. Zapraszam i zachęcam do wstępowania do naszego chóru.

8. Dzisiaj składka inwestycyjna –na konstrukcje dachu.

9. Zbieramy podpisy pod obywatelskim projektem ustawy ograniczającym profanację świętości i szerzeniem zgubnej ideologii w naszym kraju.

10. W naszym Przedszkolu trwa całoroczna rekrutacja. Są jeszcze wolne miejsca. Warunkiem przyjęcia dziecka jest: ukończone przez dziecko 2,5 roku, zamieszkanie na terenie gminy Trzebownisko, opłata w pierwszym roku 125 zł/miesiąc. Nabór trwa cały rok.

11. Z inicjatywy ks. Ryszarda Miśniaka i pod redakcją ks. Marcina Nabożnego ukazała się książka „W służbie Bogu i człowiekowi”. Zawiera studia i materiały z dziejów naszej parafii. Można ją nabyć w naszej świątyni (koło gazet). Cena 40 zł (pieniądze wrzucamy tam, gdzie i za gazety)

12. Zakład usług kominiarskich zawiadamia, że będą czyszczone i sprawdzane przewody kominowe w dniach 21-25 września 2020.

13. 26.09 (sobota) w godz. 9.00-18.00 na strzelnicy Husar w Rudnej Wielkiej odbędzie się miting strzelecki, dla osób powyżej 13 roku życia. Organizatorzy zapraszają.

14. Intencje mszalne, ogłoszenia i zapowiedzi przedślubne wywieszone w gablocie i na stronie www i Facebooku naszej parafii. Za pomyłki przepraszam.

15. Zachęcam do czytania. Dzisiaj do dyspozycji Niedziela i Gość Niedzielny.

16. Dziękuję za sprzątanie świątyni. Zapraszam do sprzątania kolejne rodziny z kolejki.