Ogłoszenia na XXVI Niedzielę Zwykłą
1. Dzisiaj 26 niedziela w okresie zwykłym – zbieramy do puszek na potrzeby radia Via.

2. Nabożeństwa w tym tygodniu:
- we wtorek - Różaniec do Siedmiu Boleści Matki Bożej,
- w środę – Nowenna do MB Nieustającej Pomocy,
-w czwartek – pierwszy czwartek miesiąca, różaniec o powołania i za kapłanów o 17.30,
- w piątek – pierwszy piątek miesiąca, spowiedź od godz. 16.00, adoracja Najświętszego Sakramentu od 15.00 zakończona nabożeństwem różańcowym i Mszą św.,
- w sobotę – pierwsza sobota miesiąca – od 9.00 – odwiedziny chorych od 17.10 –nabożeństwo pierwszosobotnie i różaniec.

3. W czwartek rozpoczynamy nabożeństwa różańcowe. Proszę zapoznać się z listą.

4. Zapraszam mężczyzn z parafii na Męski Różaniec do Rzeszowa. Wyjazd o godz. 15.45

5. Poświęcenie i rozdanie różańców dla dzieci pierwszokomunijnych odbędzie się w czwartek o 17:20.

6. Spotkanie dla kandydatów do bierzmowania z klas VIII z rodzicami, rozpocznie się Mszą Świętą w czwartek o 18:00.

7. Rozdanie indeksów dla młodzieży, która przyjęła sakrament bierzmowania w tym roku odbędzie się w piątek po Mszy Świętej.

8. W sobotę nie będzie spotkania Oazy Dzieci Bożych, ponieważ jest to dzień odwiedzin chorych. Zamiast tego spotkania zapraszamy wszystkie dzieci w piątek do kościoła na spowiedź, różaniec i Mszę Świętą pierwszopiątkową. W piątek Mszą Świętą rozpocznie sie spotkanie dla członków Oazy dla klas VII do VIII. W ten sam dzień o 20:00 odbędzie się spotkanie KSMu.

9. Spotkanie Liturgicznej Służby Ołtarza rozpocznie się w piątek Mszą Świętą o 18:00.

10. Bóg zapłać za składkę inwestycyjna – zostało zakupione drewno na dach.

11. W naszym Przedszkolu trwa całoroczna rekrutacja. Warunkiem przyjęcia dziecka jest: ukończone przez dziecko 2,5 roku, zamieszkanie na terenie gminy Trzebownisko, opłata w pierwszym roku 125 zł/miesiąc.

12. Do dyspozycji ciągle książka „W służbie Bogu i człowiekowi”. Zawiera studia i materiały z dziejów naszej parafii. Można ją nabyć w naszej świątyni (koło gazet). Cena 40 zł.

13. Odbiór płodów rolnych 13.10, ok godz. 9.00. Możliwy odbiór z domu po wcześniejszym ustaleniu pod numerem tel. 665 01 92 73.

14. Intencje mszalne, ogłoszenia i zapowiedzi przedślubne wywieszone w gablocie i na stronie www i Facebooku naszej parafii. Za pomyłki przepraszam.

15. Zachęcam do czytania. Dzisiaj do dyspozycji Niedziela i Gość Niedzielny i Mały Gość.

16. Dziękuję za sprzątanie świątyni. Zapraszam do sprzątania kolejne rodziny z kolejki.