Ogłoszenia na XXVII Niedzielę Zwykłą
1. Dzisiaj 27 niedziela w okresie zwykłym – adoracyjna. W przyszłą niedzielę przeżywać będziemy XX Dzień Papieski.

2. W tym tygodniu kontynuujemy nasze nabożeństwa różańcowe, przed Mszą św. o godz. 17.30. Zapraszam rodziców z dziećmi, młodzież i dorosłych.

3. Dziękuję wszystkim, którzy uczestniczyli w nabożeństwach pierwszego czwartku, piątku i soboty miesiąca. W sposób szczególny dziękuję młodzieży i dzieciom, które tłumnie przybywały i do spowiedzi i na nabożeństwa różańcowe. Dziękuję mężczyznom z parafii za udział w Męski Różaniec w Rzeszowa.

4. Spotkanie kandydatów do Bierzmowania z grupy chłopców rozpocznie się we wtorek Mszą Świętą o 18:00.

5. Spotkanie Oazy dla młodzieży z kl. VII i VIII klasy rozpocznie się Mszą Świętą w piątek o 18:00, a później będzie spotkanie na salce do 20:00.

6. W piątek o 20:10 rozpocznie się natomiast spotkanie Katolickiego Stowarzyszenia Młodzieży dla uczniów szkół średnich i studentów.

7. Spotkanie dla dzieci z Oazy będzie w sobotę od 10:00-11:30 w salkach pod Domem Katechetycznym.

8. Bóg zapłać za składkę do puszek.

9. W naszym Przedszkolu trwa całoroczna rekrutacja. Warunkiem przyjęcia dziecka jest: ukończone przez dziecko 2,5 roku, zamieszkanie na terenie gminy Trzebownisko, opłata w pierwszym roku 125 zł/miesiąc.

10. Do dyspozycji ciągle książka „W służbie Bogu i człowiekowi”. Zawiera studia i materiały z dziejów naszej parafii. Cena 40 zł.

11. Odbiór płodów rolnych 13.10, ok godz. 9.00. Możliwy odbiór z domu po wcześniejszym ustaleniu pod numerem tel. 665 01 92 73.

12. Intencje mszalne, ogłoszenia i zapowiedzi przedślubne wywieszone w gablocie i na stronie www i Facebooku naszej parafii. Za pomyłki przepraszam.

13. Zachęcam do czytania. Dzisiaj do dyspozycji Niedziela i Gość Niedzielny i Mały Gość.

14. Dziękuję za sprzątanie świątyni. Zapraszam do sprzątania kolejne rodziny z kolejki w kierunku centrum, a nie zahaczamy o ścieżki.