Ogłoszenia na XXVIII Niedzielę Zwykłą
1. Dzisiaj 28 niedziela w okresie zwykłym – u nas adoracyjna. XX Dzień Papieski. Zbieramy do puszek na Żywy Pomnik Jana Pawła II, tj. pomoc dla ubogich dzieci.

2. W tym tygodniu kontynuujemy nasze nabożeństwa różańcowe, przed Mszą św. o godz. 17.30 – w niedzielę o 15.30. Zapraszam rodziców z dziećmi, młodzież i dorosłych, a wyznaczonych do prowadzenia.

3. We wtorek 13.10 zakończenie objawień fatimskich. Wojownicy Maryi zapraszają nas na pielgrzymkę pieszą do Terliczki. Wyjście sprzed naszej świątyni o godz. 17.00. Tam Msza św. z kazaniem i różaniec fatimski – zapraszamy.

4. Natomiast w czwartek 15.10 – Dzień Dziecka Utraconego. Po Mszy św. procesja z różańcem i ze świecami na nasz cmentarz, pod pomnik Dziecka Utraconego. Będzie to okazja do modlitwy za wszystkie dzieci utracone z jakiegokolwiek powodu i za ich rodziny (plakat). W tym dniu nie będzie różańca przed Mszą świętą!!!

5. Dziękuję za udział w różańcu ulicami naszej miejscowości.

6. Zapraszamy na spotkania duszpasterskie w tym tygodniu:
-Kandydatki do bierzmowania z grupy dziewczyn - Wtorek 18:00 Msza Święta i spotkanie
-Oaza młodzieżowa - Piątek 18:00 Msza Święta i spotkanie
-Schola - Piątek 19:00 na salce KSMu
-Katolickie Stowarzyszenie Młodzieży - Piątek 20:10 na salce KSMu
-Mszę Świętą dla rodzin i dzieci - najbliższa niedziela o 11:00.

7. Do dyspozycji ciągle książka „W służbie Bogu i człowiekowi”. Zawiera studia i materiały z dziejów naszej parafii. Cena 40 zł.

8. Odbiór płodów rolnych w najbliższy wtorek (13.10), ok godz. 9.00. Możliwy odbiór z domu po wcześniejszym ustaleniu pod numerem tel. 665 01 92 73.

9. Intencje mszalne, ogłoszenia i zapowiedzi przedślubne wywieszone w gablocie i na stronie www i Facebooku naszej parafii. Za pomyłki przepraszam.

10. W gablocie plakat z terminami rekolekcji dla uzależnionych i ich rodzin.

11. Zachęcam do czytania. Dzisiaj do dyspozycji Niedziela i Gość Niedzielny i Mały Gość.

12. Dziękuję za sprzątanie świątyni. Zapraszam do sprzątania kolejne rodziny z kolejki w kierunku centrum (818,819,820,842,829,828 bez kwiatów)