Ogłoszenia na XXIX Niedzielę Zwykłą
1. Dzisiaj 29 niedziela w okresie zwykłym – misyjna. Modlimy się za całe dzieło misyjne Kościoła, za misjonarzy i misjonarki duchowni i świeccy.

2. W tym tygodniu kontynuujemy nasze nabożeństwa różańcowe, przed Mszą św. o godz. 17.30 – w niedzielę o 15.30. Zapraszamy.

3. Spotkania duszpasterskie w tym tygodniu zostają zawieszone.

4. Do dyspozycji kartki na tegoroczne wypominki.

5. Zwracam się z prośbą o zabieranie śmieci z cmentarza do swoich koszów domowych.

6. Do dyspozycji ciągle książka „W służbie Bogu i człowiekowi”. Zawiera studia i materiały z dziejów naszej parafii. Cena 40 zł.

7. Intencje mszalne, ogłoszenia i zapowiedzi przedślubne wywieszone w gablocie i na stronie www i Facebooku naszej parafii. Za pomyłki przepraszam.

8. W gablocie plakat z terminami rekolekcji dla uzależnionych i ich rodzin.

9. Zachęcam do czytania. Dzisiaj do dyspozycji Niedziela i Gość Niedzielny i Miłujcie się.

10. Dziękuję za sprzątanie świątyni. Zapraszam do sprzątania kolejne rodziny z kolejki w kierunku centrum (844,845,851,854, 855,856,)