Ogłoszenia na XXX Niedzielę Zwykłą
1. W tym tygodniu ostatnie nabożeństwa różańcowe, przed Mszą św. o godz. 17.30.

2. W przyszłą niedzielę Uroczystość Wszystkich Świętych. Ze względu na zaistniałą sytuację wszystkie Msze św. w Kościele (o godz. 7.00, 9.00, 11.00 i 14.00).

3. Penitecjarnia Apostolska zezwala, aby odpust zupełny zarezerwowany na pierwsze 8 dni miesiąca listopada można było wypełnić w dowolnych 8 dniach tego miesiąca.

5. Kartki z wypominkami można składać na tacę lub w miejscu składania opłat za gazety.

6. Zwracamy się z prośbą o zabieranie śmieci z cmentarza do swoich koszów domowych, w celu uniknięcia kosztów za ich wywóz.

7. Biskupi zalecają rozłożenie odwiedzin cmentarzy na kilka dni przed i po 1 listopada, aby  nie tworzyć tłumów.

8. Do dyspozycji ciągle książka „W służbie Bogu i człowiekowi”. Zawiera studia i materiały z dziejów naszej parafii. Cena 40 zł.

9. Intencje mszalne, ogłoszenia i zapowiedzi przedślubne wywieszone w gablocie i na stronie www i Facebooku naszej parafii. Za pomyłki przepraszam.

10. Zachęcam do czytania. Dzisiaj do dyspozycji Niedziela i Gość Niedzielny i Mały Gość.

11. Dziękuję za sprzątanie świątyni. Zapraszam do sprzątania kolejne rodziny z kolejki w kierunku centrum.