Ogłoszenia na XXXII Niedzielę Zwykłą
1. Dzisiaj o 15.30 - ostatnie nabożeństwo różańcowe w ramach inicjatywy Różaniec do Granic Nieba. Dziękuję wszystkim, którzy w domach i świątyni uczestniczyli w tej modlitwie.

2. W tym tygodniu różaniec z wypominkami o 17.30, a po nim Msza święta.

3. W środę kolejna rocznica odzyskania przez Polskę niepodległości. Będziemy się modlić za Ojczyznę podczas Mszy świętych, a podczas różańca z wypominkami za poległych w jej obronie.

4. Ks. Biskup Jan Wątroba udziela dyspenzy od uczestnictwa w niedzielnych i świątecznych Mszach Świętych dla wszystkich diecezjan.

5. Penitecjarnia Apostolskiej zezwala, aby odpust zupełny zarezerwowany na pierwsze 8 dni miesiąca listopada można było wypełnić w dowolnych 8 dniach tego miesiąca.

6. Jeżeli ktoś chciałby wybrać pieniądze wpłacone na pielgrzymkę do Ziemi świętej, to proszę mnie o tym poinformować.

7. Jeżeli ktoś życzy sobie złożyć ofiarę, to przy gazetach jest wystawiony koszyk.

8. Intencje mszalne i ogłoszenia wywieszone w gablocie i na stronie www i Facebooku naszej parafii. Za pomyłki przepraszam.

9. Zachęcam do czytania. Dzisiaj do dyspozycji Niedziela, Promyczek.

10. Dziękuję za sprzątanie świątyni. Zapraszam do sprzątania kolejne rodziny z kolejki.