Ogłoszenia na XXXIII Niedzielę Zwykłą
1. Dzisiaj o 15.30 - ostatni różaniec z wypominkami z wystawieniem Najświętszego Sakramentu. Do końca miesiąca będziemy się modlić za zmarłych wypominanych przed Mszą św. wieczorną.

2. Wracają nabożeństwa: we wtorek różaniec do Siedmiu Boleści NMP, w środę nowenna do MB Nieustającej Pomocy, w piątek adoracja od 17.00.

3. W czwartek o 17.15 – koronka, różaniec i Msza św. wraz z Wojownikami Maryi.

4. W przyszłą niedzielę – Uroczystość Chrystusa Króla – ostatnia niedziela roku liturgicznego.

5. Jeżeli ktoś chciałby wybrać pieniądze wpłacone na pielgrzymkę do Ziemi świętej, to proszę o tym poinformować ks. Proboszcza

6. Zbliża się Adwent. Zwykle młodzież roznosiła opłatki, ale w tym okresie nie można ich angażować. Będę potrzebował kilkanaście chętnych osób, które mogłyby w swoim sąsiedztwie roznieś opłatki, zwłaszcza do tych, którzy ze względu na wiek, chorobę lub inne motywy, nie chodzą do kościoła. Zależy mi aby biały opłatek, przełamywany w Wigilię w rodzinach, odnowił naszą nadzieję i dodał otuchy na te trudne dni.

7. Jeżeli ktoś życzy sobie złożyć ofiarę, to przy gazetach jest wystawiony koszyk.

8. Intencje mszalne i ogłoszenia wywieszone w gablocie i na stronie www i Facebooku naszej parafii. Za pomyłki przepraszam.

9. Zachęcam do czytania. Dzisiaj do dyspozycji Niedziela, Promyczek. Jest też jeszcze do dyspozycji Kalendarz Rolniczy za 20 zł.

10. Dziękuję za sprzątanie świątyni. Zapraszam do sprzątania kolejne rodziny z kolejki.