Ogłoszenia na Uroczystość Chrystusa Króla
1. Dzisiaj Uroczystość Chrystusa Króla. Święto patronalne Akcji Katolickiej i Katolickiego Stowarzyszenia Młodzieży. Dzisiaj po każdej Mszy św. wystawienie Najświętszego Sakramentu, litania do Najświętszego Serca Pana Jezusa i akt poświęcenia. Za udział w tym nabożeństwie można zyskać odpust zupełny pod zwykłymi warunkami.

2. Nabożeństwa: we wtorek różaniec do Siedmiu Boleści NMP, w środę nowenna do MB Nieustającej Pomocy, w piątek adoracja od 17.00.

3. Przez cały tydzień przed Mszą św. wieczorną – wypominki. Przypominam też o możliwości zyskiwania odpustu za zmarłych.

4. Nasz Kościół jest cały dzień otwarty. Można przychodzić, odwiedzać Pana Jezusa, pomodlić się, do czego serdecznie zachęcam.

5. Dzisiaj wspomnienie św. Celcylii. Modlimy się za wszystkich odpowiedzialnych za śpiew kościelny zwłaszcza w naszej parafii: Chór Parafialny Echo, Scholę „W górę serca” – a w sposób szczególny za naszego Pana Organistę, który dzisiaj po Mszy św. da próbkę swoich możliwości ku uczczeniu świętej Patronki.

6. Jeżeli ktoś życzy sobie złożyć ofiarę, to przy gazetach jest wystawiony koszyk.

7. Można już zaopatrzyć się w świece wigilijne, które są wystawione przy ołtarzu NSJ.

8. Intencje mszalne i ogłoszenia wywieszone w gablocie i na stronie www i Facebooku naszej parafii. Za pomyłki przepraszam.

9. Zachęcam do czytania. Dzisiaj do dyspozycji Niedziela i Mały Gość Niedzielny.

10. Dziękuję za sprzątanie świątyni. Zapraszam do sprzątania kolejne rodziny z kolejki.