Ogłoszenia na IV Niedzielę Adwentu
1. Dzisiaj ostatnia niedziela Adwentu.

2. W tym tygodniu: wtorek - Różaniec do Siedmiu Boleści, środa - Nowenna do Matki Bożej Nieustającej Pomocy.

3. W tym tygodniu ostatnie Msze św. roratnie ku czci Matki Bożej o godz. 18.00.

4. Zapraszamy na spowiedź świąteczną w naszej parafii od poniedziałku do środy od 6:30 do 7:00, od 17:00 do 18:00 i wieczorem od 19:30 do 20:00 z możliwością przyjęcia Komunii Świętej. W wigilię i Uroczystość Bożego Narodzenia spowiedź będzie możliwa tylko w wyjątkowych sytuacjach.

5. Do chorych ze spowiedzią świąteczną pojedziemy w środę od 8:30. Prosimy ich zgłosić w zakrystii, telefonicznie lub przez internet. Do pozostałych chorych do których jeździmy w I soboty pojedziemy w sobotę 2.01.

6. Zachęcamy, aby podczas wigilii, przed posiłkiem, wykorzystując schemat znajdujący się w opłatkach, przeczytać fragment Pisma św. i odmówić modlitwę przed posiłkiem.

7. Po wigilii w domach zapraszamy na pasterki o 22:00 dla dzieci i rodziców i o północy (0.00) dla młodzieży i dorosłych. W Uroczystość Bożego Narodzenia i w II dzień świąt Msze św. będą o 7:00, 9:00, 11:00 i 16:00.

8. W tym roku nie będzie tradycyjnej wizyty duszpasterskiej. W zamian ks. Biskup proponuje wspólną Mszę Świętą dla mieszkańców poszczególnych części naszej miejscowości. W naszej parafii zapraszamy na Mszę Świętą o 19:30 w intencji mieszkańców poszczególnych rejonów. Plan Mszy jest następujący.
-Poniedziałek 28.12 - Blok 614, 616 i 616A, i droga w stronę Zaczernia
-Wtorek 29.12 - Ścieżki
-Środa 30.12 - W stronę Nowej Wsi, obok kościoła, Centrum lewa strona,
-Poniedziałek 4.01 - Centrum prawa strona
-Sobota 2.01 - Trójkąt i droga w stronę Rzeszowa, Płyty
-Wtorek 5.01 - Szkotnia, Bloki na Mleczarni i Mleczarnia
-Czwartek 7.01 – W stronę Komina
-Piątek 8.01 – droga w stronę Łąki
-Sobota 9.01 Spiny i w droga w stronę Terliczki

9. Dziękuję za spływające koperty z dobrowolną ofiarą na potrzeby parafii i za ofiary, które zostawiacie w koszyku.

10. Intencje mszalne i ogłoszenia wywieszone w gablocie i na stronie www i Facebooku.

11. Adwentowa prasa katolicka czeka… Niedziela, Gość niedzielny, Mały Gość. Następny numer Niedzieli będzie świąteczny w cenie 10 zł..

12. Dziękuję za sprzątanie naszej świątyni i zapraszam kolejne domy.