Ogłoszenia na Niedzielę Świętej Rodziny
1. Dzisiaj niedziela św. Rodziny. Zachęcamy do odnowienia przyrzeczeń małżeńskich.

2. W tym tygodniu: wtorek - Różaniec do Siedmiu Boleści, środa - Nowenna do Matki Bożej Nieustającej Pomocy.

3. W tym tygodniu pierwszy piątek i sobota miesiąca. Zachęcamy do przyjęcia wynagradzającej Komunii Świętej 1 stycznia w I piątek miesiąca. Zapraszamy również na nabożeństwo wynagradzające I sobót miesiąca w najbliższą sobotę o 17:10.

4. Do chorych ze spowiedzią świąteczną pojedziemy w sobotę od 8:30. Prosimy ich zgłosić w zakrystii, telefonicznie lub przez internet.

5. W tym roku nie będzie tradycyjnej wizyty duszpasterskiej. W zamian ks. Biskup proponuje wspólną Mszę Świętą dla mieszkańców poszczególnych części naszej miejscowości. W naszej parafii zapraszamy na Mszę Świętą o 19:30 w intencji mieszkańców poszczególnych rejonów. Plan Mszy jest następujący.
-Poniedziałek 28.12 - Blok 614, 616 i 616A, i droga w stronę Zaczernia
-Wtorek 29.12 - Ścieżki
-Środa 30.12 - W stronę Nowej Wsi, obok kościoła, Centrum lewa strona,
-Poniedziałek 4.01 - Centrum prawa strona
-Sobota 2.01 - Trójkąt i droga w stronę Rzeszowa, Płyty
-Wtorek 5.01 - Szkotnia, Bloki na Mleczarni i Mleczarnia
-Czwartek 7.01 – W stronę Komina
-Piątek 8.01 – droga w stronę Łąki
-Sobota 9.01 Spiny i w droga w stronę Terliczki

6. Dziękuję za spływające koperty z dobrowolną ofiarą na potrzeby parafii i za ofiary, które zostawiacie w koszyku.

7. Z powodu braku tradycyjnej kolędy intencje mszalne, które miały być odprawiane jako drugie na Mszach o 7:00 w dni powszednie będą odprawiane o 18:00. Prosimy o sprawdzenie sobie swoich intencji. Są one wywieszone w gablocie i na naszej stronie internetowej. W gablocie też ogłoszenia.

8. Dziękuję za sprzątanie naszej świątyni i zapraszam kolejne domy.