Ogłoszenia na II Niedzielę Bożego Narodzenia
1. Dzisiaj II niedziela po narodzeniu Pańskim. Po Mszy o godz. 7 zmiana tajemnic różańca dla Mężczyzn , w przyszłą niedzielę dla Kobiet po mszy św. o 9.00.

2. W tym tygodniu: wtorek - Różaniec do Siedmiu Boleści, w pierwszy czwartek miesiąca przed Mszą św. wieczorną – modlitwy za kapłanów i o powołania kapłańskie, w piątek – Adoracja Najświętszego Sakramentu od 17.00.

3. W środę – Uroczystość Objawienia Pańskiego (trzech Króli). Msze święte w naszej świątyni jak w niedzielę (7, 9, 11 i 16). W tym dniu obchodzimy misyjny dzień dzieci i rocznicę święceń biskupich ks. Bpa Kazimierza Górnego i Edwarda Białogłowskiego. Składka w tym dniu - na misje.

4. Za tydzień Niedziela Chrztu Pańskiego i zakończenie okresu Bożego Narodzenia.

5. W tym tygodniu kontynuujemy nasze spotkania w ramach wizyty duszpasterskiej dla poszczególnych części naszej miejscowości o godz. 19.30.
-Poniedziałek 4.01 - Centrum prawa strona
-Wtorek 5.01 - Szkotnia, Bloki na Mleczarni i Mleczarnia
-Czwartek 7.01 – W stronę Komina
-Piątek 8.01 – droga w stronę Łąki
-Sobota 9.01 Spiny i w droga w stronę Terliczki

6. Dziękuję za spływające koperty z dobrowolną ofiarą na potrzeby parafii i za ofiary, które zostawiacie w koszyku.

7. Osoby, które zamówiły na te dni intencje Mszy św. proszone są o zapoznanie się z terminami ich odprawiania. Są one wywieszone w gablocie i na naszej stronie internetowej. W gablocie też ogłoszenia.

8. Dziękuję za sprzątanie naszej świątyni i zapraszam kolejne domy.