Ogłoszenia na Niedzielę Chrztu Pańskiego
1. Dzisiaj niedziela Chrztu Pańskiego. Kończymy okres Bożego Narodzenia, (kolędy śpiewamy do 2 lutego).

2. Pamięcią modlitewną obejmijmy rodziców, którzy przynieśli nas do chrztu, rodziców chrzestnych, kapłana który nas ochrzcił.

3. W tym tygodniu: wtorek - Różaniec do Siedmiu Boleści, w środę – Nowenna do Matki Bożej Nieustającej Pomocy, w piątek – Adoracja Najświętszego Sakramentu od 17.00.

4. Serdecznie dziękuję za waszą obecność w ramach wizyty duszpasterskiej dla poszczególnych części naszej miejscowości.

5. Dziękuję za spływające koperty z dobrowolną ofiarą na potrzeby parafii i za ofiary, które zostawiacie w koszyku.

6. Osoby, które zamówiły na te dni intencje Mszy św. proszone są o zapoznanie się z terminami ich odprawiania. Są one wywieszone w gablocie i na naszej stronie internetowej. W razie jakichkolwiek niejasności proszę o kontakt.

7. Ogłoszenia parafialne i inne informacje na stronach internetowych parafii i w gablocie.

8. Prasa Katolicka do nabycia w wiadomym miejscu.

9. Dziękuję za sprzątanie naszej świątyni i zapraszam kolejne domy.