Ogłoszenia na II Niedzielę Zwykłą
1. Dzisiaj II niedziela w okresie zwykłym. Jutro rozpoczyna się Tydzień Modlitw o Jedność Chrześcijan. We wtorek Uroczystość św. Józefa Sebastiana Pelczara – głównego Patrona Diecezji. Przyszła Niedziela to Niedziela Biblijna – ustanowiona przez Papieża Franciszka.

2. W tym tygodniu: wtorek - Różaniec do Siedmiu Boleści, w środę – Nowenna do Matki Bożej Nieustającej Pomocy, w piątek – Adoracja Najświętszego Sakramentu od 17.00.

3. W czwartek kolejna modlitwa i spotkanie z Wojownikami Maryi od godz. 17.00.

4. Zapraszamy na spotkania duszpasterskie w tym tygodniu:
- Ministrantów i lektorów we wtorek o 18:30 w kościele
- Kandydatów do bierzmowania z rodzicami w czwartek o 18:00 (Msza Święta i rozdanie książeczek)
- Młodzież z Oazy w piątek o 18:00 (Msza Święta i spotkanie w salce do 20:00)
- KSM w piątek o 20:00 w salce
- Dzieci z Oazy w sobotę o 10:00 do 11:30 w salce.

5. Osoby, które zamówiły na te dni intencje Mszy św. proszone są o zapoznanie się z terminami ich odprawiania. W razie jakichkolwiek niejasności proszę o kontakt.

6. Ogłoszenia parafialne i inne informacje na stronach internetowych parafii i w gablocie.

7. Prasa Katolicka do nabycia w wiadomym miejscu.

8. Dziękuję za sprzątanie naszej świątyni i zapraszam kolejne domy.