Ogłoszenia na IV Niedzielę Zwykłą
1. Dzisiaj IV niedziela w okresie zwykłym. We wtorek Święto Ofiarowania Pańskiego. Msze św. w naszej świątyni o 7.00, 9.00 i 18.00. Zachęcam wszystkich do przyniesienia świec-gromnic na liturgię. W środę wspomnienie św. Błażeja i błogosławieństwo gardła, oraz poświęcenie jabłek. W piątek wspomnienie św. Agaty – poświęcenie soli. W przyszłą niedzielę zmiana tajemnic różańca dla mężczyzn.

2. W tym tygodniu: wtorek - Różaniec do Siedmiu Boleści, w środę – Nowenna do Matki Bożej Nieustającej Pomocy, w piątek – Adoracja Najświętszego Sakramentu od 15.00.

3. W tym tygodniu również:
- Pierwszy Czwartek miesiąca – modlitwa o powołania i za kapłanów – godz. 17.40
- Pierwszy Piątek – Adoracja, Spowiedź od 16.00, koronka i Msza św. wynagradzająca Sercu Jezusowemu za grzechy.
- Pierwsza Sobota- Nabożeństwo I Soboty o godz. 17.10 i Msza św. wynagradzająca Sercu Matki Bożej za grzechy. Do chorych pojedziemy od 9:00.

4. Zapraszamy na spotkania duszpasterskie w tym tygodniu:
- Oaza Młodzieżową i Scholę zapraszamy na spowiedź i Mszę o 18:00 w piątek, a potem spotkania na salkach.
- Dzieci z Oazy i Kandydatów do Bierzmowania, KSM też zapraszamy na spowiedź i Mszę Świętą w piątek, bo nie będzie spotkania w czwartek, ani Oazy w najbliższą sobotę.
- Rodzice z dziećmi przygotowującymi się do I Komunii Świętej mają spotkanie podczas Mszy Świętej w najbliższą niedzielę o 16:00. Zostaną im wtedy rozdane medaliki i książeczki

5. Przypominam, że obecny rok to rok św. Józefa. Zachęcam do modlitwy przez jego wstawiennictwo. Istnieje wiele możliwości zyskania odpustu za jego przyczyną.

6. Intencje Mszy św., ogłoszenia i inne informacje na stronach www parafii i w gablocie.

7. Prasa Katolicka do nabycia w wiadomym miejscu.

8. Dziękuję za sprzątanie naszej świątyni i zapraszam kolejne domy.