Ogłoszenia na V Niedzielę Zwykłą
1. Dzisiaj V niedziela w okresie zwykłym. W przyszłą niedzielę zmiana tajemnic różańca dla kobiet.

2. Jak już wszyscy wiecie, Msza pogrzebowa w intencji śp. ks. Władysława Kreta naszego proboszcza w latach 1997-2001, odbędzie się dnia 9 lutego 2021 r. (wtorek) o godz. 13.30 w kaplicy cmentarnej na Wilkowyi w Rzeszowie. Rada Parafialna podjęła decyzje o zakupie wieńca pogrzebowego od naszej parafii. Tych, którzy nie udadzą się na obrzędy pogrzebowe na cmentarzu w Rzeszowie, zapraszam na Msze św. za śp. Ks Władysława w naszym kościele we wtorek (w dzień pogrzebu) o godz. 18.00. Przed i po Mszy św. będzie możliwość zamówienia Mszy św. za zmarłego ks. Władysława.

3. W tym tygodniu: wtorek - Różaniec do Siedmiu Boleści, w środę – Nowenna do Matki Bożej Nieustającej Pomocy, w piątek – Adoracja Najświętszego Sakramentu od 15.00.

4. W czwartek 11 lutego – Światowy Dzień Chorego. Na Mszach św. będziemy się modlić za chorych z naszej parafii.

5. Zapraszamy na spotkania duszpasterskie w tym tygodniu:
- Kandydatów do bierzmowania z grupy dziewcząt w czwartek o 18:00 (Msza Święta i spotkanie w kościele),
- KSM w czwartek o 20:00 (spotkanie w salce),
- Młodzież z Oazy w piątek o 18:00 (Msza Święta i spotkanie w salce do 20:00)
- Scholę w piątek o 19:00 (spotkanie w salce),
- Dzieci z Oazy w sobotę o 10:00 do 11:30 (spotkanie w salce).

6. Przypominam, że obecny rok to rok św. Józefa. Zachęcam do modlitwy przez jego wstawiennictwo. Istnieje wiele możliwości zyskania odpustu za jego przyczyną.

7. W kwestii cmentarza: oczekujemy na rozpoczęcie spisu grobowców i założenie strony internetowej. Później dalsze kroki, o których będę informował na bieżąco.

8. Intencje Mszy św., ogłoszenia i inne informacje na stronach www parafii i w gablocie.

9. Prasa Katolicka do nabycia w wiadomym miejscu.

10. Dziękuję za sprzątanie naszej świątyni i zapraszam kolejne domy.