Ogłoszenia na VI Niedzielę Zwykłą
1. Dzisiaj VI niedziela w okresie zwykłym -. Zmiana tajemnic dla kobiet po 9.00.

2. W tym tygodniu: wtorek - Różaniec do Siedmiu Boleści – o dobre przeżycie okresu Wielkiego Postu dla naszej parafii.

3. W środę początek 40-dniowego okresu Wielkiego Postu – czasu, w którym przez słuchanie Słowa Bożego, modlitwę, pokutę i czynną miłość bliźniego, Kościół przygotowuje swoich wiernych do Świąt Paschalnych.

-Msze święte w tym dniu o godz. 7:00, 16:00, 18:00 i 19:30 (dla młodzieży i tych, którzy nie mogą wcześniej przyjść) z obrzędem posypania głów popiołem. W tym dniu – post jakościowy i ilościowy.
-Zachęcamy do udziału w Nabożeństwach wielkopostnych: Droga Krzyżowa, Gorzkie Żale. Za udział w tych nabożeństwach można uzyskać odpust zupełny.
- Zachęcamy również do podjęcia walki z różnorodnymi nałogami.

4. W każdy piątek Wielkiego Postu będą odprawiane następujące nabożeństwa:
- 16:30 Droga Krzyżowa dla dzieci
- 17:00 Adoracja Najświętszego Sakramentu
- 17:30 Droga Krzyżowa dla dorosłych
- 18:00 Msza Święta
- 20:00 Droga Krzyżowa dla młodzieży i wszystkich, którzy wcześniej nie mogą przybyć.

5. W niedzielę - Gorzkie Żale o godz. 15.15 a wcześniej o 15.00 - koronka – Zapraszamy..

6. Spotkania duszpasterskie w tym tygodniu:
- Oaza Młodzieżowa w piątek od 18:45 (spotkanie w salce i Droga Krzyżowa o 20:00)
- Schola w piątek o 19:00
- Bierzmowani z grupy chłopców w piątek o 20:00 (Droga Krzyżowa w kościele)
- Oaza Dzieci Bożych w sobotę o 10:00
- Liturgiczna Służba Ołtarza w sobotę o 12:30

7. W sobotę 20.lutego, rozpoczynamy 33-dniowe rekolekcje przygotowujące do oddanie się Jezusowi przez ręce Matki Bożej.

8. Dziękuję wszystkim, którzy uczestniczyli w pogrzebie śp. ks. Władysława Kreta na cmentarzu na Wilkowyi i w Mszy św. żałobnej w naszej świątyni. W jego intencji zostały zamówione Msze święte.

9. Dziękuję za zbiórki na Chorwację i na Zakony Kontemplacyjne. W przyszłą niedzielę składka inwestycyjna na okna.

10. Przypominam, że obecny rok to rok św. Józefa. Zachęcam do modlitwy przez jego wstawiennictwo. Istnieje wiele możliwości zyskania odpustu za jego przyczyną.

11. Intencje Mszy św., ogłoszenia i inne informacje na stronach www parafii i w gablocie.

12. Do dyspozycji Prasa Katolicka na Wielki Post.

13. Dziękuję za sprzątanie naszej świątyni i zapraszam kolejne domy.