Ogłoszenia na I Niedzielę Wielkiego Postu
1. Dzisiaj I niedziela Wielkiego Postu. Wczoraj rozpoczęliśmy 33-dniowe rekolekcje przygotowujące do oddania się Jezusowi przez ręce Matki Bożej. Każdego dnia po Mszy św. wieczornej, a w niedzielę po Mszy św. o godz. 16.00, czytane są rozważania. Zachęcam jeszcze do przyłączenia się do nich. Może Matka Boża jeszcze kogoś przekona.

2. W tym tygodniu: w poniedziałek (ostatni miesiąca) po nabożeństwie oddania jeszcze krótka modlitwa uwielbienia, we wtorek - Różaniec do Siedmiu Boleści, w środę – Nowenna do Matki Bożej Nieustającej Pomocy.

3. Zachęcamy do udziału w Nabożeństwach wielkopostnych: Droga Krzyżowa, Gorzkie Żale, Godzinki o Męce Pańskiej. Za udział w tych nabożeństwach można uzyskać odpust zupełny.

4. W piątek Wielkiego Postu będą odprawiane następujące nabożeństwa:
- 16:30 Droga Krzyżowa dla dzieci
- 17:00 Adoracja Najświętszego Sakramentu
- 17:30 Droga Krzyżowa dla dorosłych
- 18:00 Msza Święta
- 20:00 Droga Krzyżowa dla młodzieży i wszystkich, którzy wcześniej nie mogą przybyć…

5. W niedzielę - Gorzkie Żale o godz. 15.15 a wcześniej o 15.00 - koronka – Zapraszamy.

6. Spotkania duszpasterskie w tym tygodniu:
- KSM - Czwartek o 20:00
- Oaza Młodzieżowa - w piątek o 18:45 (spotkanie w salce i Droga Krzyżowa o 20:00)
- Schola - w piątek o 19:00
- Bierzmowani z grupy dziewcząt - w piątek o 20:00 (Droga Krzyżowa w kościele)
- Oaza Dzieci Bożych w sobotę o 10:00

7. Dzisiaj składka inwestycyjna na okna.

8. Przypominam, że obecny rok to rok św. Józefa. Zachęcam do modlitwy przez jego wstawiennictwo. Istnieje wiele możliwości zyskania odpustu za jego przyczyną.

9. Intencje Mszy św., ogłoszenia i inne informacje na stronach www parafii i w gablocie.

10. Do dyspozycji Prasa Katolicka na Wielki Post, a także jak spędzić chwilę modlitwy w świątyni, rachunek sumienia i skarbonki dla dzieci.

11. Dziękuję za sprzątanie naszej świątyni i zapraszam kolejne domy.