Ogłoszenia na II Niedzielę Wielkiego Postu
1. Dzisiaj II niedziela Wielkiego Postu. Kontynuujemy 33-dniowe rekolekcje przygotowujące do oddania się Jezusowi przez ręce Matki Bożej. Każdego dnia po Mszy św. wieczornej, a w niedzielę po Mszy św. o godz. 16.00, czytane są rozważania.

2. W tym tygodniu: we wtorek - Różaniec do Siedmiu Boleści, w środę – Nowenna do Matki Bożej Nieustającej Pomocy, w tym tygodniu również:

3. Pierwszy Czwartek miesiąca – modlitwa o powołania i za kapłanów – godz. 17.40.

4. W pierwszy piątek zapraszamy na:
16:00 Rozpoczęcie spowiedzi
16:30 Droga Krzyżowa dla dzieci z możliwością przyjęcia pierwszopiątkowej Komunii Świętej
17:00 Adoracja Najświętszego Sakramentu
17:30 Droga Krzyżowa dla dorosłych
18:00 Msza Święta i zakończenie spowiedzi
19:30 Spowiedź
20:00 Droga Krzyżowa dla młodzieży z możliwością przyjęcia pierwszopiątkowej Komunii Świętej

5. W pierwszą sobotę - nabożeństwo I sobót miesiąca o 17:10. Zachęcamy do zabrania ze sobą Pisma Świętego. Do chorych pojedziemy w ten sam dzień od 9:00.

6. W niedzielę - Gorzkie Żale o godz. 15.10 a wcześniej o 15.00 - koronka – Zapraszamy.

7. Spotkania duszpasterskie w tym tygodniu:
Oaza Dzieci Bożych w piątek o 16:00 (Spowiedź i Droga Krzyżowa o 16:30)
Oaza Młodzieżowa w piątek od 18:30
Schola w piątek o 19:00
Wszyscy Kandydaci do Bierzmowania w piątek: o 17:30 (Spowiedź i Msza Święta) albo o 19:30 (Spowiedź i Droga Krzyżowa)
8. Dziękuję za składkę inwestycyjną.

9. W gablocie plakat dotyczący możliwości skorzystania z poradni zajmującej się uzależnieniami przy parafii św. Jadwigi w Rzeszowie, ul Rejtana.

10. Przypominam, że obecny rok to rok św. Józefa. Zachęcam do modlitwy przez jego wstawiennictwo. Istnieje wiele możliwości zyskania odpustu za jego przyczyną.

11. Intencje Mszy św., ogłoszenia i inne informacje na stronach www parafii i w gablocie.

12. Do dyspozycji Prasa Katolicka na Wielki Post, a także jak spędzić chwilę modlitwy w świątyni, rachunek sumienia.

13. Dziękuję za sprzątanie naszej świątyni i zapraszam kolejne domy.