Ogłoszenia na III Niedzielę Wielkiego Postu

1. Dzisiaj III niedziela Wielkiego Postu. Kontynuujemy nasze 33-dniowe rekolekcje przygotowujące do oddania się Jezusowi przez ręce Matki Bożej. Każdego dnia po Mszy św. wieczornej, a w niedzielę po Mszy św. o godz. 16.00, czytane są rozważania.

2. W tym tygodniu: we wtorek - Różaniec do Siedmiu Boleści, w środę – Nowenna do Matki Bożej Nieustającej Pomocy, w tym tygodniu również:

3. W piątek zapraszamy na:

• 16:30 Droga Krzyżowa dla dzieci

• 17:00 Adoracja Najświętszego Sakramentu

• 17:30 Droga Krzyżowa dla dorosłych

• 18:00 Msza Święta

• 20:00 Droga Krzyżowa dla młodzieży

1. W niedzielę - Gorzkie Żale o godz. 15.10 a wcześniej o 15.00 - koronka – Zapraszamy.

2. Dziękuję za uczestnictwo w nabożeństwach z okazji I czwartku, piątku i soboty miesiąca marca.

3. Spotkania duszpasterskie w tym tygodniu:

• KSM – czwartek o godz. 20.00

• Oaza Młodzieżowa - piątek o 18:45 (Spotkanie w salce Droga Krzyżowa o 20:00)

• Schola w piątek o 19:00

• Wszyscy Kandydaci do Bierzmowania w piątek: o 20:00 (Droga Krzyżowa w Kościele)

• Oaza Dzieci Bożych w sobotę o 10.00

1. Zbliżają się rekolekcje parafialne – wielkopostne. Przewidywany ich czas to 21 marca (niedziela) do 23 marca (wtorek). Już dzisiaj zapraszam i proszę o modlitwę w intencji ich dobrego przeżycia.W tym roku 18 kwietnia (niedziela) w naszej parafii wizytacja ks. Biskupa wraz z udzieleniem sakramentu bierzmowania.

2. W gablocie plakat dotyczący możliwości skorzystania z poradni zajmującej się uzależnieniami przy parafii św. Jadwigi w Rzeszowie, ul Rejtana.

3. Przypominam, że obecny rok to rok św. Józefa. 10 marca rozpoczniemy nowennę do Tego patrona przed uroczystością 19 marca.

4. Intencje Mszy św., ogłoszenia i inne informacje na stronach www parafii i w gablocie.

5. Do dyspozycji Prasa Katolicka, a dodatkowo specjalny numer Gościa Niedzielnego poświęcony św. Józefowi po 9 zł.

6. Dziękuję za sprzątanie naszej świątyni i zapraszam kolejne domy.