Ogłoszenia na V Niedzielę Wielkiego Postu
1. Dzisiaj IV niedziela Wielkiego Postu. W naszej parafii Rekolekcje Wielkopostne prowadzi ks. Dyrektor naszego Domu Formacyjnego Daniel Drozd. Zapraszam wszystkich do udziału jeszcze jutro i we wtorek o stałych godzinach: 7.00, 16.00 i 18.00.

2. W tym tygodniu: we wtorek - Różaniec do Siedmiu Boleści, w środę – Nowenna do Matki Bożej Nieustającej Pomocy.

3. W czwartek Uroczystość Zwiastowania Pańskiego. Msze święte o 7.00, o 9.00 i o 18.00. O godz. 9.00 – Msza św. w intencji obrony życia, a po niej spotkanie na cmentarzu przy pomniku Dziecka Utraconego ok. 9.45.

4. Dobiegają końca nasze  33-dniowe rekolekcje przygotowujące do oddania się Jezusowi przez ręce Matki Bożej. W czwartek po wieczornej Mszy świętej, podczas adoracji, nastąpi oddanie się tych, którzy się do tego przygotowywali. Tekst oddania trzeba własnoręcznie przepisać i przynieść do świątyni.

5. W piątek zapraszamy na:
7.00 Msza Święta
16:30 Droga Krzyżowa dla dzieci
17:00 Adoracja Najświętszego Sakramentu
17:30 Droga Krzyżowa dla dorosłych
18:00 Msza Święta
20:00 Droga Krzyżowa dla młodzieży

6. W niedzielę - Gorzkie Żale o godz. 15.10 a wcześniej o 15.00 - koronka – Zapraszamy.

7. Spotkania duszpasterskie w tym tygodniu:
KSM w czwartek o 20:00,
Oaza Młodzieżowa - piątek o 19:00
Schola w piątek o 19:00
Liturgiczna Służba Ołtarza w sobotę o 14:00

8. Zachęcamy do świątecznej spowiedzi, która w dni powszednie jest codziennie od 6:30 do 7:00 i od 17:30 do 18:00.

9. Na spowiedź świąteczną do chorych do których jeździmy na I soboty miesiąca, pojedziemy w najbliższą sobotę 27.03 od godz. 9:00. Prosimy zgłaszać chorych (telefonicznie lub w zakrystii), których zwykle nie odwiedzamy, a którzy chcieliby przyjąć sakramenty święte.

10. Dzisiaj składka inwestycyjna i na potrzeby rekolekcji, w przyszłą niedzielę na ogrzewanie, a podczas Gorzkich Żali – na kwiaty do Bożego Grobu.

11. Kurs przedmałżeński rozpoczyna się w Staromieściu 6 kwietnia.

12. Dziękuję za przecinkę wiosenną drzewek koło plebanii.

13. Do grona naszych dobroczyńców dołączyła parafia Kolbuszowa z ks. Proboszczem Lucjanem, który nieodpłatnie przekazał silnik i turbinę do naszego pieca.

14. Intencje Mszy św., ogłoszenia i inne informacje na stronach www parafii i w gablocie.

15. Do dyspozycji Prasa Katolicka, a dodatkowo specjalny numer Gościa Niedzielnego poświęcony św. Józefowi po 9 zł.

16. Dziękuję za sprzątanie naszej świątyni i zapraszam kolejne domy.