Ogłoszenia na Niedzielę Miłosierdzia
1. Dzisiaj II Niedziela Wielkanocna - Miłosierdzia. O 15.00 – Godzina Miłosierdzia, a po niej o 16.00 – Msza święta.

2. W tym tygodniu: we wtorek - Różaniec do Siedmiu Boleści, w środę – Nowenna do Matki Bożej Nieustającej Pomocy, w piątek – Adoracja Najświętszego Sakramentu.

3. W przyszłą niedzielę Wizytacja Kanoniczna, której dokona w Naszej parafii Jego Ekscelencja Ks. Bp Edward Białogłowski. Nie będzie miała ona pełnego wymiaru, jak w 5 lat temu, ze względu na obecną sytuację. Jej program jest następujący:
6.45 –Przybycie Księdza Biskupa
6.50 – przywitanie Ks. Biskupa
7.00 - Msza św. z uczestnictwem– Rada Parafialna, Caritas, Apostolstwo Dobrej Śmierci, Róże Różańcowe, Ministranci Starsi
9.00 – LSO, Schola, Szkolne Koło Caritas, Szkolne Koło Misyjne, KSM, Oaza
10.45 – wizyta Ks. Biskupa na cmentarzu i modlitwa za zmarłych
11.00 – Chór, AK, Kościół Domowy, KGW, Grupa Modlitewno-adoracyjna, Przyjaciele Radia Via i WSD, Grupa Obrońców Życia
14.00 – Msza św. z udzieleniem sakramentu Bierzmowania
16.00 – Msza św. Na zakończenie Wizytacji

4. Spotkania duszpasterskie w tym tygodniu:
- KSM w czwartek o 20:00 w salce
- Oaza Młodzieżowa w piątek o 18:00 w kościele
- Schola w piątek o 19:00 w salce
- Kandydaci do Bierzmowania we wtorek i czwartek po Mszy wieczornej w kościele
- Oaza Dzieci Bożych w sobotę o 10:00 w salce
- Liturgiczna Służba Ołtarza w sobotę o 12:30 w kościele

5. Spowiedź dla bierzmowanych i ich rodzin środa, czwartek, piątek, sobota przed Mszami wieczornymi.

6. Zbiórka odpadów problemowych – 17 kwietnia 2021- na terenie kółka rolniczego za mostem.

7. Dziękuję, za zbiórkę na ogrzewanie, na kwiaty i przy bramie.

8. Intencje Mszy św., ogłoszenia i inne informacje na stronach www parafii i w gablocie.

9. Do dyspozycji Prasa Katolicka.

10. Dziękuję za sprzątanie naszej świątyni i zapraszam rodziców młodzieży przystępującej do bierzmowania – świątynię i kaplice cmentarną..