Ogłoszenia na III Niedzielę Wielkanocną
1. Dzisiaj III Niedziela Wielkanocna – przeżywamy w naszej parafii Wizytację Kanoniczną i gościmy Jego Ekscelencję Ks. Bpa Edwarda Białogłowskiego.

2. W tym tygodniu: we wtorek - Różaniec do Siedmiu Boleści, w środę – Nowenna do Matki Bożej Nieustającej Pomocy.

3. W piątek 23 kwietnia - Odpust Parafialny ku czci św. Wojciecha. Msza św. odpustowa o godz. 18.00 z procesją eucharystyczną wokół świątyni (jeśli pogoda na to pozwoli).

4. Szkoła Podstawowa w Trzebownisku ponownie przyłączyła się do akcji „Budujemy studnię w Afryce” i znowu prowadzi zbiórkę makulatury. Na placu przed szkołą został ustawiony kontener, do którego można wrzucać makulaturę.

5. Piątkowe spotkania duszpasterskie w tym tygodniu ze względu na odpust parafialny nie odbędą się. Zapraszamy do udziału w odpuście.

6. Dzieci, które chciałyby przynieść swoje skarbonki wielkopostne do świątyni, aby podzielić się z potrzebującymi zebranymi tam oszczędnościami, będą to mogły jeszcze zrobić w przyszłą niedzielę Dobrego Pasterza.

7. W tym tygodniu rozpocznie się fotografowanie grobów na naszym cmentarzu w celu umieszczenia ich na stronie internetowej. Proszę o przystrojenie grobów i ewentualne ich oczyszczenie.

8. Dzisiaj składka inwestycyjna. Dziękuję za Waszą ofiarność mimo trudnej sytuacji.

9. Intencje Mszy św. www.parafia.trzebownisko.pl/intencje, ogłoszenia i inne informacje na w gablocie.

10. Do dyspozycji Prasa Katolicka.

11. Dziękuję za sprzątanie naszej świątyni i kaplicy cmentarnej rodzicom młodzieży przystępującej do bierzmowania. Na sobotę proszę mieszkańców z kolejki z okolicy mleczarni.