Ogłoszenia na IV Niedzielę Wielkanocną
 1. Dzisiaj IV Niedziela Wielkanocna – rozpoczynamy tydzień modlitw o powołania Kapłańskie i Zakonne. Można dzisiaj składać jeszcze skarbonki wielkopostne przy ołtarzu NSPJ.

2. W tym tygodniu: w poniedziałek po Mszy św. – nabożeństwo uwielbienia, we wtorek - Różaniec do Siedmiu Boleści, w środę – Nowenna do Matki Bożej Nieustającej Pomocy, w piątek – Adoracja Najświętszego Sakramentu, Msza św. i po niej spotkanie AK.

3. W Sobotę – o godz. 9.00 - pojedziemy do chorych,
- o godz. 11.00 – Msza św. na Staromieściu i oddanie diecezji w opiekę św. Józefa
- o godz. 17.10 – Nabożeństwo pierwszej soboty i rozpoczęcie nabożeństw majowych
- o  godz.18.00 – Msza święta wynagradzająca Sercu Maryi za grzechy nasze i całego świata (…)

4. W przyszłą niedzielę oddanie naszej parafii w opiekę św. Józefa. W tym dniu także I Komunia św. dla dzieci klas III. Jet to też Dzień Flagi – można wywiesić naszą flagę narodową.

5. Zmiana tajemnic różańca w przyszłą niedzielę dla mężczyzn po Mszy św. o godz. 7.00

6. Dziękuję wszystkim za przygotowanie i udział w Wizytacji Kanoniczne księdza Biskupa i odpuście parafialnym ku czci św. Wojciecha. Niech Pan Bóg wynagrodzi Wasz trud i poświęcenie.

7. Ruszyły zapisy do naszego parafialnego przedszkola na następny rok. Jest jeszcze kilka wolnych miejsc.

8. Przypominam o fotografowaniu grobów na naszym cmentarzu w celu umieszczenia ich na stronie internetowej. Proszę o przystrojenie grobów i ewentualne ich oczyszczenie.

9. Intencje Mszy św., ogłoszenia i inne informacje na stronach www parafii i w gablocie.

10. Do dyspozycji Prasa Katolicka.

11. Dziękuję za sprzątanie naszej świątyni rodzinom z okolic mleczarni. Na najbliższe sprzątanie zapraszam rodziców dzieci pierwszokomunijnych.