Ogłoszenia na V Niedzielę Zwykłą
1. Dzisiaj V Niedziela Wielkanocna - adoracyjna. Podczas adoracji oddajemy parafię w opiekę św. Józefa. W naszej parafii I Komunia święta dzieci z III klasy.

2. Przypominam o nabożeństwach majowych – w dni powszednie 17.40, a w świąteczne przed Mszą świętą popołudniową o 15.40.

3. Jutro 3 maja – Uroczystość Matki Bożej Królowej Polski. Msze św. w porządku niedzielnym.

4. W tym tygodniu przypada pierwszy czwartek miesiąca – modlimy się o powołania.

5. W pierwszy piątek – o 16.00 – spowiedź pierwszopiątkowa – zwłaszcza dla rodziców i dzieci przeżywających w najbliższą niedzielę rocznicę I Komunii świętej.

Adoracja Najświętszego Sakramentu – od godz. 15.00. o 18.00 – Msza święta wynagradzająca Najświętszemu Sercu Pana Jezusa za grzechy.

6. Próba rocznicy I Komunii Świętej odbędzie się w czwartek o 18:40 w kościele, a Msza rocznicowa odbędzie się w niedzielę o 12:30.

7. W sobotę uroczystość św. Stanisława BM, Patrona Polski.

8. Zmiana tajemnic różańca w przyszłą niedzielę dla kobiet po Mszy św. o godz. 9.00.

9. Ruszyły zapisy do naszego parafialnego przedszkola na następny rok. Jest jeszcze kilka wolnych miejsc.

10. Intencje Mszy św., zapowiedzi przedślubne, ogłoszenia i inne informacje na stronach www parafii i w gablocie.

11. Do dyspozycji Prasa Katolicka.

12. Dziękuję za sprzątanie naszej świątyni rodzinom dzieci pierwszokomunijnych. Na najbliższe sprzątanie zapraszam rodziny z kolejki – bloki na mleczarni.