Ogłoszenia na VI Niedzielę Zwykłą
1. Dzisiaj VI Niedziela Wielkanocna – przeżywamy dzisiaj I rocznicę Komunii św. klas IV. Msza rocznicowa odbędzie się w niedzielę o 12:30. Zmiana tajemnic dla kobiet po Mszy św. o godz. 9.00.

2. Nabożeństwa majowe – w dni powszednie 17.40, a w świąteczne przed Mszą świętą popołudniową o 15.40.

3. W czwartek 13 maja – rozpoczęcie nabożeństw fatimskich. Udamy się z pieszą pielgrzymką do Terliczki wraz z Wojownikami Maryi o godz. 16.30.

4. W piątek po Mszy wieczornej Stowarzyszenie Fidei Defensor zaprasza na spotkanie. Poruszane będą tematy związane z tradycją narodową i próbą jej obrony przed współczesnymi atakami środowisk wrogich Kościołowi.

5. W sobotę po Mszy św. zostanie wyświetlony w naszej świątyni film o tematyce fatimskiej, na który zaprasza Męska grupa św. Andrzeja Boboli.

6. Zapraszamy wszystkich młodych ludzi, którzy w tym roku zdawali albo zdają ważne egzaminy, a szczególnie uczniów 8 klasy na Mszę świętą w piątek o 18:00 o Boże błogosławieństwo i potrzebne łaski w wyborach życiowych, które będą podejmować.

7. Dziękuję za obecność i spowiedź i komunię świętą tym którzy ją przyjęli w pierwszą sobotę i pierwszy piątek miesiąca.

8. Dziękuję rodzicom młodzieży bierzmowanej i dzieci przystępujących do I Komunii św. za przygotowanie tych uroczystości i za złożone ofiary na potrzeby parafii za które zostały zakupione dwa ornaty maryjne.

9. Ruszyła kampania składania wniosków o dopłaty bezpośrednie. Pismo dotyczące tej kwestii w gablocie. Zainteresowanych proszę o zapoznanie się.

10. 15 maja, od godz. 10.00 – 15.00 w Domu Ludowym zostanie uruchomiony Gminny Punkt Spisowy. Szczegóły w gablocie.

11. W następną niedzielę składka inwestycyjna.

12. Intencje Mszy św., zapowiedzi przedślubne, ogłoszenia i inne informacje na stronach www parafii i w gablocie.

13. Do dyspozycji Prasa Katolicka.

14. Dziękuję za sprzątanie naszej świątyni rodzinom dzieci pierwszokomunijnych. Na najbliższe sprzątanie zapraszam rodziny z kolejki – bloki na mleczarni.