Ogłoszenia na Uroczystość Trójcy Przenajświętszej
1. Dzisiaj Uroczystość Trójcy Świętej.

2. Jutro święto Nawiedzenia NMP i zakończenie nabożeństw majowych o godz. 17.30.

3. W środę od godz. 16.00 spowiedź przed Uroczystością Bożego Ciała i pierwszym czwartkiem, piątkiem i sobotą miesiąca. Będą zaproszeni księża. W pozostałe dni przed Mszami świętymi.

4. W czwartek 3 czerwca przeżywać będziemy Uroczystość Bożego Ciało. Msza św. przy Kaplicy cmentarnej o godz. 10.00. Uczestnicy zgromadzą się na parkingu cmentarnym. Po Mszy św. procesja Eucharystyczna do 4 ołtarzy.
Spotkanie organizacyjne dla przedstawicieli domów, które przygotowują ołtarze odbędzie się jutro (poniedziałek) ok. 18.40, koło kaplicy cmentarnej. Proszę też Straż Pożarną o użyczenie ławek i pomoc przy przejściu na drugą stronę jezdni. Zapraszam dzieci, zwłaszcza pierwszokomunijne do dzwonienia i sypania kwiatów, Strażaków, Koło Gospodyń Wiejskich, wszystkie grupy duszpasterskie i oczywiście wszystkich parafian.

5. Msze święte w Oktawie Bożego Ciała – codziennie o 18.00 z procesją wokół świątyni (jeśli warunki pogodowe na to pozwolą). W przyszłą niedzielę Msza święta z procesją o godz. 11.

6. W tym tygodniu przypada pierwszy czwartek, piątek i sobota miesiąca. Nabożeństwa tych dni połączone z obchodami oktawy Bożego Ciała. Zachęcam do tych nabożeństw i cieszę się, że rośnie liczba osób systematycznie przystępujących do sakramentów. Zachęcam szczególnie do pierwszych piątków, ale i do pierwszych sobót, zwłaszcza Róże Różańcowe i tych, którzy oddali się Matce Bożej podczas Oddania 33.

7. Zakład usług kominiarskich zawiadamia, że zostaną sprawdzone przewody kominowe od jutra do 2 czerwca (gablota).

8. Intencje mszalne, ogłoszenia i zapowiedzi przedślubne wywieszone w gablocie i na stronie www i Facebooku naszej parafii.

9. Zachęcam do czytania. Do dyspozycji Niedziela, Gość Niedzielny i Mały Gość Niedzielny.

10. Dziękuję za sprzątanie świątyni. Zapraszam do sprzątania kolejne osoby - blok 929 b.