Ogłoszenia na X Niedzielę Zwykłą
1. Dzisiaj X Niedziela w ciągu roku. Zmiana tajemnic różańcowych dla mężczyzn – w przyszłą niedzielę dla kobiet.

2. Serdecznie dziękuję za uczestnictwo w uroczystości Bożego Ciała.

3. Przeżywamy Oktawę Bożego Ciała. Dzisiaj o 11.00, a każdego dnia do czwartku o godz. 18.00 Msze św. z  procesją eucharystyczną. W czwartek, po procesji- błogosławieństwo dzieci. Również w czwartek, proszę jeszcze rodziców dzieci pierwszokomunijnych o pomoc w posprzątaniu rozsypanych kwiatów wokół świątyni.

4. W piątek uroczystość Najświętszego Serca Pana Jezusa. (nie obowiązuje wstrzemięźliwość od pokarmów mięsnych).

5. Intencje mszalne, ogłoszenia i zapowiedzi przedślubne wywieszone w gablocie i na stronie www i Facebooku naszej parafii.

6. Zachęcam do czytania. Do dyspozycji Niedziela, Gość Niedzielny. Są również darmowe książeczki z modlitwą do św. Józefa – proszę sobie zabrać.

7. Dziękuję za sprzątanie świątyni. Zapraszam do sprzątania kolejne osoby - blok 929 c.