Ogłoszenia na XI Niedzielę Zwykłą

1. Dzisiaj XI Niedziela w ciągu roku. Wspomnienie św. Antoniego. Zmiana tajemnic różańcowych dla kobiet.

2. Serdecznie dziękuję za uczestnictwo w Oktawie Bożego Ciała, zwłaszcza rodzicom z dziećmi, a rodzicom dzieci pierwszokomunijnych za posprzątanie obejścia świątyni.

3. W tym tygodniu wracamy do naszych nabożeństw: we wtorek - Różaniec do Siedmiu Boleści, w środę – Nowenna do Matki Bożej Nieustającej Pomocy, w piątek – adoracja Najświętszego Sakramentu.

4. W poniedziałek spotkanie Rady Duszpasterskiej - po wieczornej Mszy św.

5. We wtorek spotkanie Apostolstwa Dobrej Śmierci - po wieczornej Mszy św.

6. W czwartek – gościmy Wojowników Maryi. O 17.00 – Koronka, Różaniec, litania do Serca Jezusa, Msza św. Zapraszamy Mężczyzn, Ojców, Młodzieńców do wspólnej modlitwy w intencji ich stanu. Zapraszam także kobiety do modlitwy za swoich mężów i synów.

7. Akcja Katolicka i Grupa Modlitewna zaprasza 26 czerwca (sobota) na pielgrzymkę na Roztocze. Szczegóły Pani Elżbieta Tomasik.

8. Intencje mszalne, ogłoszenia i zapowiedzi przedślubne wywieszone w gablocie i na stronie www i Facebooku naszej parafii.

9. Zachęcam do czytania. Do dyspozycji Niedziela, Gość Niedzielny.

10. Dziękuję za sprzątanie świątyni. Zapraszam do sprzątania kolejne osoby z domów po drugiej stronie sklepu ogrodniczego.