Ogłoszenia na XII Niedzielę Zwykłą
1. Dzisiaj XIII Niedziela w ciągu roku. We wtorek Uroczystość Piotra i Pawła.

2. Nabożeństwa: we wtorek - Różaniec do Siedmiu Boleści, w środę – Nowenna do Matki Bożej Nieustającej Pomocy, w piątek – adoracja Najświętszego Sakramentu.
3. W tym tygodniu pierwszy czwartek, piątek i sobota miesiąca.

I czwartek – 17.40 - modlitwy o powołania i do św. Wojciecha patrona parafii i Msza św. o godz. 18.00.

I piątek – 15.00 – wystawienie Najświętszego Sakramentu, od 16.00 – możliwość spowiedzi, 18.00- Msza św. – wynagradzająca Sercu Jezusa
I sobota – 17.15 – różaniec, 18.00 – Msza św. wynagradzająca Sercu Matki Bożej.

4. W poniedziałek po Mszy św. – nabożeństwo modlitwy i uwielbienia – po nim spotkanie dla Akcji Katolickiej i Grupy Adoracyjno – uwielbieniowej.

5. W przyszłą niedzielę zmiana tajemnic różańcowych dla mężczyzn.

6. Pozostali Chorzy zostaną odwiedzeni w sobotę od godz. 9.00.

7. Dziękuję za składkę inwestycyjną.

8. Jest już nowy kalendarz na rok 2022.

9. Nasza parafia co roku przyjmuje i gości jedną grupę pielgrzymki przemyskiej. W tym roku jeżeli wszystko pójdzie dobrze, proszę aby KGW wraz z rodzicami dzieci, które przystąpiły do I Komunii św., zorganizowały ten poczęstunek w dniu 6.07.2021. Można też wesprzeć finansowo to dzieło, tak jak do tej pory wielu parafian to czyniło. Koordynator: Pani Bernadetta Świątek.

10. Intencje mszalne, ogłoszenia i zapowiedzi przedślubne wywieszone w gablocie i na stronie www i Facebooku naszej parafii.

11. Dziękuję za kupowanie czasopism i ich czytanie. Dziś do dyspozycji Niedziela, Gość Niedzielny, Miłujcie się.

12. Dziękuję za sprzątanie świątyni. Zapraszam do sprzątania kolejne osoby z domów na ścieżkach.