Ogłoszenia na XVIII Niedzielę Zwykłą
1. Dzisiaj XVII Niedziela w ciągu roku – adoracyjna. 77 rocznica wybuchu Powstania Warszawskiego. Zachęcam do podjęcia abstynencji alkoholowej w tym mieiącu.

2. Nabożeństwa: we wtorek - Różaniec do Siedmiu Boleści, w środę – Nowenna do Matki Bożej Nieustającej Pomocy, w piątek – adoracja Najświętszego Sakramentu.

3. W piątek po Mszy świętej wieczornej – spotkanie Akcji Katolickiej.

4. W tym tygodniu pierwszy czwartek, piątek i sobota miesiąca.

I czwartek – 17.40 - modlitwy o powołania i do św. Wojciecha patrona parafii i Msza św. o godz. 18.00
I piątek – 15.00 – wystawienie Najświętszego Sakramentu, od 16.00 – możliwość spowiedzi, 18.00- Msza św. – wynagradzająca Sercu Jezusa
I sobota – 17.15 – różaniec, 18.00 – Msza św. wynagradzająca Sercu Matki Bożej

5. Do chorych z mojego rejonu pojadę w najbliższą sobotę od 9:00.

6. Zmiana Tajemnic różańca w przyszłą niedzielę dla Kobiet.

7. Dziękuję za składkę do puszek na ofiary nawałnic przechodzących przez nasz kraj i „Grosz za kilometr” na wsparcie zakupu środków transportu dla misjonarzy.

8. Intencje mszalne, ogłoszenia i zapowiedzi przedślubne wywieszone w gablocie i na stronie www i Facebooku naszej parafii.

9. Dziękuję za rozwijanie czytelnictwa. Dziś do dyspozycji Niedziela, Gość Niedzielny.

10. Dziękuję za sprzątanie świątyni. Zapraszam do sprzątania kolejne osoby z domów na ścieżkach.