Ogłoszenia na XIX Niedzielę Zwykłą
1. Dzisiaj XIX Niedziela w ciągu. Zachęcam do podjęcia przynajmniej częściowej abstynencji alkoholowej w tym miesiącu.

2. Nabożeństwa: we wtorek - Różaniec do Siedmiu Boleści, w środę – Nowenna do Matki Bożej Nieustającej Pomocy, w piątek – adoracja Najświętszego Sakramentu.

3. Dziękuję wszystkim, którzy uczestniczyli w nabożeństwach pierwszego czwartku, piątku i soboty miesiąca – przystąpili do spowiedzi i Komunii św.

4. W przyszłą niedzielę Uroczystość Wniebowzięcia Najświętszej Maryi Panny i święto narodowe. U nas o 11.00 Msza św. z poświęceniem wieńców żniwnych. Nasze Koło Gospodyń Wiejskich zaprasza na wspólny przemarsz z tymi wieńcami z Domu Ludowego do Świątyni. Początek 10.40.

5. Szpital Specjalistyczny „Pro-Familia” zaprasza na bezpłatne badanie mammograficzne. Program skierowany jest do kobiet pomiędzy 50 a 69 rokiem życie, które nie miały wykonywanej mammografii w ostatnich 2 latach. Szczegółowe informacji można uzyskać pod numerem tel. 17 773 57 00.

6. W przyszłą niedzielę składka inwestycyjna.

7. Intencje mszalne, ogłoszenia i zapowiedzi przedślubne wywieszone w gablocie i na stronie www i Facebooku naszej parafii.

8. Dziękuję za rozwijanie czytelnictwa. Dziś do dyspozycji Niedziela, Gość Niedzielny.

9. Dziękuję za sprzątanie świątyni. Zakończyliśmy kolejkę. Wszystkim Serdecznie Dziękuję. Zapraszam do sprzątania domy ze Spin, które trzy lata temu rozpoczynały kolejkę.