Ogłoszenia na XX Niedzielę Zwykłą
1. Dzisiaj XX Niedziela w ciągu – zbiega się z Uroczystością Wniebowzięcia NMP i świętem narodowym. O godz. 11.00 - Msza św. z poświęceniem wieńców żniwnych. Zachęcam do podjęcia przynajmniej częściowej abstynencji alkoholowej w tym miesiącu.

2. Nabożeństwa: we wtorek - Różaniec do Siedmiu Boleści, w środę – Nowenna do Matki Bożej Nieustającej Pomocy, w piątek – adoracja Najświętszego Sakramentu.

3. Centrum Medyczne „Medyk” zaprasza na bezpłatne badania w ramach programu „Profilaktyka 40+”. Program skierowany jest do osób powyżej 40. roku życia i obejmuje pakiet badań zawierający m.in. morfologię, poziom cukru, badanie moczu czy ocenę miarowości rytmu serca. Szczegółowe informacji znajdują się na plakatach.

4. Dzisiaj składka inwestycyjna.

5. Prawdopodobnie w niedzielę 29.08 na godz.11.00 – przybędzie do nas z homilią i wykładem Ks. Prof. Tadeusz Guz. Szczegóły w przyszłą niedzielę.

6. Intencje mszalne, ogłoszenia i zapowiedzi przedślubne wywieszone w gablocie i na stronie www i Facebooku naszej parafii.

7. Dziękuję za rozwijanie czytelnictwa. Dziś do dyspozycji Niedziela, Gość Niedzielny.

8. Dziękuję za sprzątanie świątyni. Zapraszam do sprzątania kolejne domy ze Spin.