Ogłoszenia na XXIII Niedzielę Zwykłą
1. Dzisiaj XXIII Niedziela w ciągu. W środę – święto Narodzenia NMP -  Matki Bożej Siewnej. Msze św. o 7.00 i 18.00 z poświęceniem ziarna na zasiew.

2. Nabożeństwa: we wtorek - Różaniec do Siedmiu Boleści, w środę – Nowenna do Matki Bożej Nieustającej Pomocy, w piątek – adoracja Najświętszego Sakramentu.

3. Dziękujemy za piękne świadectwo spowiedzi i Komunii św. w pierwszy czwartek, piątek i sobotę miesiąca.

4. Zmiana Tajemnic różańca w przyszłą niedzielę dla Kobiet.

5. Przypominamy o 2- dniowej parafialnej pielgrzymce do Częstochowy w dniach:  24- 25 września, połączoną z Ogólnopolskim Czuwaniem Katolickiej Odnowy w Duchu Świętym. Koszt: 120 zł. Zgłoszenia: P. Elżbieta Tomasik (tel. 693 613 959)

6. Jest jeszcze kilka miejsc w naszym Przedszkolu. Wszelkie informacje pod numerem telefonu 665 027 712.

7. Wójt Gminy informuje o konsultacjach społecznych w zakresie projektowanej linii kolejowej Łętownia – Rzeszów w ramach zadania Centralnego Portu Komunikacyjnego. Dom Strażaka Jasionka – 8 września o godz. 19.00

8. Intencje mszalne, ogłoszenia i zapowiedzi przedślubne wywieszone w gablocie i na stronie www i Facebooku naszej parafii.

9.  Prasa katolicka czeka: Niedziela, Gość Niedzielny i Mały Gość Niedzielny, Promyczek.

10. Dziękuję za sprzątanie świątyni. Zapraszam do sprzątania kolejne domy z kolejki.