Ogłoszenia na XXIV Niedzielę Zwykłą
1. Dzisiaj XXI Niedziela w ciągu roku. O godz. 12.00 podczas Mszy św. zostaną beatyfikowani Ks. Kard. Stefan Wyszyński i Matka Róża Czacka.

2. Nabożeństwa: we wtorek - Różaniec do Siedmiu Boleści MB, w środę – Nowenna do Matki Bożej Nieustającej Pomocy, w piątek – adoracja Najświętszego Sakramentu.

3. W ramach katechez dla dorosłych będziemy gościć ks. Sławomira Kostrzewę. Spotkanie odbędzie się we wtorek 14 września o godz. 16.00. Temat: „Sześć sposobów, aby pokonać zło w rodzinie”. Zapraszamy.

4. W najbliższą środę po Mszy Świętej wieczornej odbędą się zapisy młodzieży na przygotowanie do bierzmowania w naszej parafii. Zapraszamy rodziców z kandydatami do przyjęcia tego sakramentu na Mszę o 18:00 i spotkanie w kościele.

5. W czwartek przybywają Wojownicy Maryi. Msza św. o 18.00, a po niej adoracja i różaniec.

6. Spotkania duszpasterskie w tym tygodniu:
a. Oaza Młodzieżowa - Piątek o 18:00 w kościele
b. Schola - Piątek o 19:00 w salce

7. W przyszłą niedzielę zapraszamy wszystkie rodziny z dziećmi na Mszę Świętą o 11:00. Po niej będzie błogosławieństwo dzieci.

8. W przyszłą niedzielę 19.09 – poświęcenie naszego parafialnego przedszkola i żłobka. Program: Msza św. o godz. 16.00 pod przewodnictwem JE Ks. Bpa Jana Wątroby, poświęcenie, wspólny posiłek dla zaproszonych gości.

9. Przypominamy o 2- dniowej parafialnej pielgrzymce do Częstochowy w dniach:  24- 25 września, połączoną z Ogólnopolskim Czuwaniem Katolickiej Odnowy w Duchu Świętym. Koszt: 120 zł. Zgłoszenia: P. Elżbieta Tomasik (tel. 693 613 959)

10. Jest jeszcze kilka miejsc w naszym Przedszkolu. Wszelkie informacje pod numerem telefonu 665 027 712.

11. Intencje mszalne, ogłoszenia i zapowiedzi przedślubne wywieszone w gablocie i na stronie www i Facebooku naszej parafii.

12.  Prasa katolicka czeka: Niedziela, Gość Niedzielny

13. Dziękuję za sprzątanie świątyni. Zapraszam do sprzątania kolejne domy z kolejki.