Ogłoszenia na XXV Niedzielę Zwykłą
1. Dzisiaj XXV Niedziela w ciągu roku. O godz. 11.00 Msza św. dla rodziców z dziećmi, a o godz. 16.00 Msza św. pod przewodnictwem JE Ks. Bpa Jana Wątroby połączona z poświęceniem Parafialnego Żłobka i Przedszkola i odnowionej Sali Domu Ludowego.

2. Nabożeństwa: we wtorek - Różaniec do Siedmiu Boleści MB, w środę – Nowenna do Matki Bożej Nieustającej Pomocy, w piątek – adoracja Najświętszego Sakramentu.

3. Dziękuję za Waszą obecność na katechezie dla dorosłych.

4. Spotkania duszpasterskie w tym tygodniu:
a. Oaza Młodzieżowa - Piątek o 18:00 w kościele, a potem w salce
b. Schola - Piątek o 19:00 w salce
c. Oaza Dzieci Bożych w sobotę o 10:00 w salce
d. Liturgiczna Służba Ołtarza w sobotę o 11:00 w kościele

5. W przeszłą niedzielę na Mszy św. o godz. 16.00 i chwilę po niej - spotkanie rodziców i dzieci przygotowujących się do I Komunii Świętej.

6. Dzisiaj składka Inwestycyjna.

7. Intencje mszalne, ogłoszenia i zapowiedzi przedślubne wywieszone w gablocie i na stronie www i Facebooku naszej parafii.

8.  Prasa katolicka czeka: Niedziela, Gość Niedzielny.

9. Dziękuję za sprzątanie świątyni. Zapraszam do sprzątania kolejne domy z kolejki.