Ogłoszenia na XXVIII Niedzielę Zwykłą
1. Dzisiaj XXVIII Niedziela w ciągu roku. Obchodzimy XXI Dzień papieski.

2. Nabożeństwa Różańcowe 17.30, a po nich Msza św. W niedzielę różaniec o 15.30. Rozpiska w gablocie i internecie.

3. W środę 13.10 – zapraszam na pieszą pielgrzymkę do Terliczki na zakończenie nabożeństw fatimskich (o ile nie będzie padać). Wyruszymy o godz. 16.30, żeby na spokojnie dojść do sanktuarium. Dla pozostałych różaniec – 17.30 i Msza św. o 18.00.

4. W piątek 15.10 – zapraszam na Dzień Dziecka Utraconego – u nas adoracja o godz. 17.00, o 18. Msza św., a po niej (o ile nie będzie padać), procesja różańcowa do pomnika dziecka utraconego. Dla pozostałych: różaniec – 17.30 i Msza św. o 18.00.

5. Pielgrzymki:
- 17 października – KGW – Zakopane – wspomnienie zakończenia objawień fatimskich – wyjazd - 4.00 rano- powrót ok. 23.00 – koszt – 70 zł – kontakt z Panią Bernadetą Świątek

6. Rzeszowskie Towarzystwo Pomocy im. Brata Alberta ogłasza zbiórkę płodów rolnych 12.10 (wtorek) przy drogach naszej miejscowości.

7. Intencje mszalne, ogłoszenia wywieszone w gablocie i na stronie www i Facebooku naszej parafii.

8. Do dyspozycji prasa katolicka: Niedziela, Gość Niedzielny.

9. Dziękuję za sprzątanie świątyni. Zapraszam do sprzątania kolejne domy z kolejki.