Ogłoszenia na XXIX Niedzielę Zwykłą
1. W tym tygodniu odchodzimy: w poniedziałek – św. Łukasza, we wtorek – bł. Jerzego Popiełuszki, we środę – św. Jana Kantego, w piątek – św. Jana Pawła II.

2. W przyszłą niedzielę będziemy obchodzić niedzielę misyjną.

3. Nabożeństwa Różańcowe o godz. 17.30, a po nich Msza św. W niedzielę różaniec o 15.30. Rozpiska w gablocie i Internecie.

4. W przyszłą niedzielę (24.10), będziemy gościć klerycki zespół wokalny „Vox Eremi” z zakonu księży Paulinów. Będą także rozprowadzać swoją płytę na potrzeby utrzymania swojego seminarium.

5. Spotkania duszpasterskie w tym tygodniu:
Grupa kandydatów do Bierzmowania - wtorek - 18:30 w kościele
Chóru – próba w środę po Mszy Świętej
Schola – piątek - 19:00
Kandydaci do Bierzmowania i Oaza - piątek 18:45 w salce i potem wspólny wyjazd na dekanalne spotkanie młodzieży na Staromieściu - 19:45
Oaza Dzieci Bożych - Sobota - 10:00 w salce

6. Składka z Dnia Papieskiego (1957,11 zł) została wysłana do Kurii Diecezjalnej.

7. Intencje mszalne, ogłoszenia wywieszone w gablocie i na stronie www i Facebooku naszej parafii.

8. Do dyspozycji prasa katolicka: Niedziela, Gość Niedzielny, Miłujcie się

9. Dziękuję za sprzątanie świątyni. Zapraszam do sprzątania kolejne domy z kolejki.