Ogłoszenia na XXX Niedzielę Zwykłą
 1. Dzisiaj XXX niedziela zwykła – Misyjna. Modlimy się za kraje misyjne i za misjonarzy. Gościmy klerycki zespół wokalny „Vox Eremi” z zakonu księży Paulinów. Będą oni rozprowadzać swoją płytę na potrzeby utrzymania swojego seminarium.

2. W tym tygodniu obchodzimy: w czwartek – Świętych Apostołów Szymona i Judy Tadeusza.

3. W tym tygodniu ostatnie nabożeństwa Różańcowe o godz. 17.30, a po nich Msza św. W niedzielę różaniec o 15.30. Rozpiska w gablocie i Internecie. Dziękuję za dotychczasową obecność.

4. Zbliża się miesiąc listopad, w którym modlimy się w sposób szczególny za naszych zmarłych. Od 1-8 możemy uzyskać odpust zupełny za jednego zmarłego. W tym celu trzeba przystąpić do spowiedzi, aby być w stanie łaski uświęcającej. Będziemy mieć taką możliwość w sobotę od godz. 15.00 (będą zaproszeni dodatkowi księża). Będzie to jednocześnie spowiedź pierwszopiątkowa.

5. Kolejną formą pomocy są wypominki. Koło gazet mamy już przygotowane karteczki. Proszę o wyraźne wpisywanie zmarłych, aby można było poprawnie odczytać imiona.

6. W noc z 31.10  na 1.11. Wojownicy Maryi i AK proponuje całonocną adorację Najświętszego Sakramentu, która rozpocznie się Msza św. o godz. 22.00 i potrwa do Mszy św. porannej o godz. 7.00.

7. W piątek ma spotkanie Schola, która przygotowuje się do obstawy Mszy św. o godz. 11.00 w przyszłą niedzielę 31.10 wraz z Domowym Kościołem.

8. Zbliża się okres Wszystkich świętych. Proszę kolejny raz o zabieranie w miarę możności śmieci ze swoich grobów, aby ulżyć parafii w opłatach za wywóz śmieci.

9. Intencje mszalne, ogłoszenia wywieszone w gablocie i na stronie www i Facebooku naszej parafii.

10. Do dyspozycji prasa katolicka: Niedziela, Gość Niedzielny, Miłujcie się.

11. Dziękuję za sprzątanie świątyni. Zapraszam do sprzątania kolejne domy z kolejki.