Ogłoszenia na Uroczystość Poświęcenia Kościoła
1. Dzisiaj XXXI niedziela zwykła – zakończenie nabożeństw różańcowych o 15.30. Dziękuję za obecność wszystkim, którzy w tym miesiącu przychodzili na te nabożeństwa, zwłaszcza rodzicom z dziećmi.

2. Jutro Uroczystość Wszystkich Świętych. Msze św. o 7.00, 9.00, 11.00 i o 14.00 w kaplicy cmentarnej z procesją po cmentarzu i modlitwami za zmarłych.

3. We wtorek dzień zaduszny – Msze św. 7.00, 16.00 i 18.00.

4. Od 1-8 możemy uzyskać odpust zupełny za jednego zmarłego. Warunki: Stan łaski uświęcającej (po odbytej wcześniej spowiedzi(…), Komunia św., modlitwy Ojcze nasz, Wierzę, dowolna modlitwa według intencji Ojca św., nawiedzenie cmentarza i modlitwa za zmarłych, oraz najtrudniejszy warunek – wyzbycie się przywiązania do grzechów nawet lekkich.

5. Kolejną formą pomocy zmarłym są wypominki. Koło gazet mamy już przygotowane karteczki. Proszę o wyraźne wpisywanie zmarłych, aby można było poprawnie odczytać imiona. Różaniec z wypominkami przed każdą Msza św. wieczorną od 2 – 8 listopada, a w następne dni - dziesiątek różańca.

6. W tym tygodniu pierwszy czwartek, piątek i sobota miesiąca.
I czwartek, 17.30 –różaniec z wypominkami, zwłaszcza za zmarłych kapłanów.
I piątek – 15.00 – wystawienie Najświętszego Sakramentu, 17.30 –różaniec z wypominkami, 18.00- Msza św. – wynagradzająca Sercu Jezusa
I sobota – 17.10 –medytacja tajemnicy różańcowej, różaniec z wypominkami, 18.00 – Msza św. wynagradzająca Sercu Matki Bożej

7. Dzisiaj Wojownicy Maryi i AK proponują całonocną adorację Najświętszego Sakramentu, która rozpocznie się Mszą św. o godz. 22.00 i potrwa do Mszy św. porannej o godz. 7.00.

8. Z inicjatywy RP, KGW i AK – przy naszym cmentarzu dzisiaj i jutro będzie zbierana kwesta na cele cmentarza i naszej parafii. Serdecznie dziękuję za taką inicjatywę.

9. Jest już do dyspozycji internetowa strona naszego cmentarza: http://mogily.pl/trzebownisko. Poszukuję osoby, która mi pomoże w jej administracji.

10. Proszę kolejny raz o zabieranie w miarę możności śmieci ze swoich grobów, aby ulżyć parafii w opłatach za wywóz śmieci.

11. Intencje mszalne, ogłoszenia wywieszone w gablocie i na stronie www i Facebooku naszej parafii.

12. Do dyspozycji prasa katolicka: Niedziela, Gość Niedzielny, Promyczek.

13. Dziękuję za sprzątanie świątyni. Zapraszam do sprzątania kolejne domy z kolejki.