Ogłoszenia na XXXII Niedzielę Zwykłą
1. Dzisiaj XXXII niedziela zwykła. Jeszcze dziś i jutro można uzyskać odpust zupełny za jedną zmarłą osobę. Przypominam warunki: Komunia św., modlitwy Ojcze nasz, Wierzę, dowolna modlitwa według intencji Ojca św., nawiedzenie cmentarza i modlitwa za zmarłych, oraz najtrudniejszy warunek – wyzbycie się przywiązania do grzechów nawet lekkich.

2. Dzisiaj zmiana tajemnic dla Mężczyzn, w przyszłą niedzielę dla kobiet.

3. Dzisiaj jeszcze o godz. 15.30 i jutro 17.30 – różaniec z wypominkami. Od 9 listopada do końca miesiąca dziesiątek różańca z wypominkami przed Mszą św. popołudniową.

4. Dziękuję za uczestnictwo, spowiedź i komunię św. w  pierwszy czwartek, piątek i sobota miesiąca.

5. Jutro, w poniedziałek, po Mszy wieczornej na zakończenie oktawy modlitw za zmarłych AK proponuje koncert P. Niemca. Plakat w gablocie.
6. W czwartek Narodowe Święto Niepodległości. U nas w świątyni Msze św. o godz. 7.00, 11.00 i 18.00. Po Mszy św. o godz. 11.00 inscenizacja słowno - muzuczna pod kierownictwem P. Natalii

7. Spotkania duszpasterskie w tym tygodniu:
Kandydaci do bierzmowania z grupy św. Michała - Wtorek 18:30 w kościele
Oaza Dzieci Bożych - Sobota 10:00 w salce

8. Z inicjatywy RP, KGW i AK – przy naszym cmentarzu została zorganizowana kwesta. Serdecznie dziękuję za taką inicjatywę i osobom, które kwestowały.

9. Jutro ok. godz. 8.00 ma przyjechać zakupiony styropian na budowę. Potrzeba kilku mężczyzn do pomocy przy rozładunku. Proszę o pomoc.

10. Intencje mszalne, ogłoszenia wywieszone w gablocie i na stronie www i Facebooku naszej parafii.

11. Do dyspozycji prasa katolicka: Niedziela, Gość Niedzielny.

12. Dziękuję za sprzątanie świątyni. Zapraszam do sprzątania kolejne domy z kolejki.