Ogłoszenia na XXXIII Niedzielę Zwykłą
1. Dzisiaj XXXIII niedziela zwykła. Dzisiaj zmiana tajemnic dla Kobiet po Mszy o godz. 9.00.

2. Do końca miesiąca dziesiątek różańca z wypominkami przed Mszą św. popołudniową.

3. Spotkania duszpasterskie w tym tygodniu:
Kandydaci do bierzmowania z grupy św. Wojciecha - Wtorek 18:30 w kościele
Rada Parafialna – Czwartek, po Mszy św. wieczornej.
Oaza Młodzieżowa - Piątek 18:00 w kościele
Schola - Piątek 19:00 w salce
Oaza Dzieci Bożych - Sobota 10:00 w salce
Liturgiczna Służba Ołtarza - Sobota 11:00 w kościele

4. W przyszłą niedzielę o godz. 11.00 zapraszamy na Mszę Świętą dla rodzin z dziećmi. Po niej będzie błogosławieństwo dzieci.

5. Mamy do dyspozycji torby Miłosierdzia. Jak w poprzednich latach można taką torbę zabrać, napełnić produktami i odnieś do świątyni. Parafialny Zespół Caritas rozprowadzi produktu do najbardziej potrzebujących.

6. Wójt Gminy Trzebownisko informuje o możliwości szczepień na grypę. Plakat.

7. Dziękuję wszystkim, którzy przyszli, za pomoc w rozładunku styropianu.

8. Zakończył się remont zakrystii. (skuto stary, odpadający tynk, zastąpiono go nowym przepuszczalnym, nowy cokolik, odmalowano całość). Szukam kogoś kto mógłby zarobić nowe szafy na wymiar na komże ministrantów.

9. Rozpoczęło się też tynkowanie nowej plebanii.

10. Intencje mszalne, ogłoszenia wywieszone w gablocie i na stronie www i Facebooku naszej parafii.

11. Do dyspozycji prasa katolicka: Niedziela, Gość Niedzielny.

12. Dziękuję za sprzątanie świątyni. Zapraszam do sprzątania kolejne domy z kolejki.