Ogłoszenia na Uroczystość Chrystusa Króla
1. Dzisiaj Uroczystość Chrystusa Króla – święto patronalne AK i KSM. Członkowie i sympatycy AK wyjeżdżają dzisiaj na Mszę św. do Katedry.

2. Do końca miesiąca dziesiątek różańca z wypominkami przed Mszą św. wieczorną.

3. Spotkania duszpasterskie w tym tygodniu:
Rodzice i dzieci przygotowujące się do I Komunii Świętej - wtorek po Mszy wieczornej w kościele
Wojownicy Maryi – środa Msza św., konferencja i adoracja z różańcem
Oaza Młodzieżowa - Piątek 18:00 w kościele
Schola - Piątek 19:00 w salce
Oaza Dzieci Bożych - Sobota 10:00 w salce

4. W przyszłą niedzielę rozpoczniemy Adwent i Nowy Rok liturgiczny.

5. Grupa teatralna Stowarzyszenia Portus Felix zaprasza na spektakl „Dzień Gniewu”- 28.11.2021 (niedziela) o godz. 17.00 w Domu Kultury w Zaczerniu.

6. Dziękuję za spływające Torby Charytatywne. Dzisiaj też zbiórka do puszek na Pomoc Kościołowi w potrzebie i pomoc dla emigrantów na granicy polsko – białoruskiej.

7. Intencje mszalne, ogłoszenia wywieszone w gablocie i na stronie www i Facebooku naszej parafii.

8. Do dyspozycji prasa katolicka: Niedziela, Gość Niedzielny, Mały Gość Niedzielny.

9. Dziękuję za sprzątanie świątyni. Zapraszam do sprzątania kolejne domy z kolejki.