Ogłoszenia na II Niedzielę Adwentu
1. Dzisiaj II Niedziela Adwentu - adoracyjna.

2. Zapraszam na Msze św. Adwentowe do Matki Bożej – Roraty. W tym roku przeżywamy je pod hasłem „Podróż do Betlejem” - poznajemy miejsca związane z życiem Pana Jezusa. Zapraszamy dorosłych, młodzież i dzieci z lampionami.

3. W środę 8 grudnia – w naszej parafii - Odpust Parafialny. Uroczysta Msza święta odpustowa o godz. 18.00 pod przewodnictwem Ks. Prałata Tadeusza Wołosza z Chmielnika Rz. Zapraszam wszystkie ruchy i Stowarzyszenia działające na terenie naszej parafii, jak również Róże Różańcowe. W tym dniu także Msza św. poranna o godz. 7.00 i o 12.00 wraz z Godziną Łaski.

4. W przyszłą niedzielę zostaną poświęcone Opłatki, które zostaną zaniesione do naszych rodzin. Proszę te osoby, co w zeszłym roku, o pomoc dostarczeniu ich do swoich sąsiadów.

5. Zmiana Tajemnic różańca w przyszłą niedzielę dla Kobiet.

6. Spotkania duszpasterskie w tym tygodniu:
Kandydaci do Bierzmowania z grupy św. Michała - Wtorek 18:30 w kościele
Oaza Młodzieżowa - Piątek 18:30 w kościele
Schola - Piątek 19:00 w salce
Oaza Dzieci Bożych - Sobota 10:00 w kościele
Liturgiczna Służba Ołtarza - Sobota 11:00 w kościele

7. Można zakupić świecę Caritas.

8. Jeszcze jutro na godz. 7.00 prosiłbym kilku osób do noszenie styropianu na elewację.

9. Ogłoszenie Wójta na tablicy ogłoszeń.

10. Intencje mszalne, ogłoszenia wywieszone w gablocie i na stronie www i Facebooku naszej parafii.

11. Do dyspozycji prasa katolicka: Niedziela, Gość Niedzielny.

12. Dziękuję za sprzątanie świątyni. Zapraszam do sprzątania kolejne domy z kolejki.