Ogłoszenia na III Niedzielę Adwentu
1. Dzisiaj III Niedziela Adwentu.  Jest to wspomnienie Matki Bożej z Guadalupe, W niektórych miastach odbędzie się kolejna „Procesja Różańcowa za Polskę”, podczas której będzie odmawiany „Różaniec za Życiem”. Organizatorami akcji są inicjatywa „Męski Różaniec” oraz Centrum Życia i Rodziny. U nas różaniec odmówimy przed wieczorną Mszą św. Jutro kolejna rocznica wprowadzenia stanu wojennego. Módlmy się za naszą Ojczyznę i za wszystkich którzy oddali życie i ciągle oddają na nią.

2. Zapraszam na Msze św. Adwentowe do Matki Bożej – Roraty. W tym roku przeżywamy je pod hasłem „Podróż do Betlejem” - poznajemy miejsca związane z życiem Pana Jezusa. Zapraszamy dorosłych, młodzież i dzieci z lampionami.

3. Dzisiaj zostaną poświęcone Opłatki, które zostaną zaniesione do naszych rodzin. Proszę te osoby, co w zeszłym roku, o pomoc dostarczeniu ich do swoich sąsiadów. Także w tym roku pozwoliłem sobie dołączyć kopertę na dobrowolną ofiarę na potrzeby naszej parafii.

4. W czwartek 16.12, przybywają do nas Wojownicy Maryi. Msza św. o godz. 18.00, po niej wystawienie Najświętszego Sakramentu i różaniec, po niej konferencja.

5. W następną niedzielę (19.12), o godz. 11:00 -zapraszamy na Mszę dla rodzin. Po Mszy będzie błogosławieństwo dzieci.

6. W przyszłą niedzielę po Mszy świętej wieczornej, zapraszamy na krótkie czuwanie adwentowe, montaż słowno- muzyczny: „ŚWIATŁO W CIEMNOŚCI” , przygotowany przez nasze grupy parafialne (AK, SCHOLA i Grupa Adoracyjno- Modlitewna).

7. Spotkania duszpasterskie w tym tygodniu:
Piątek, godz. 17:45 - Wyjazd autobusem spod naszego kościoła na Dekanalne Spotkanie Młodzieży do Łąki dla Oazy i chętnych z klas 8 oraz starszych
Wtorek, po Mszy św. wieczornej – spotkanie Apostolstwa Dobrej Śmierci
Piątek, godz. 19:00 - Schola - w salce
Sobota 10:00 - Oaza Dzieci Bożych

8. Można zakupić świecę Caritas- mała 10 zł, a duża 20 zł.

9. Intencje mszalne, ogłoszenia wywieszone w gablocie i na stronie www i Facebooku naszej parafii.

10. Do dyspozycji prasa katolicka: Niedziela, Gość Niedzielny, Promyczek.

11. Dziękuję za sprzątanie świątyni. Zapraszam do sprzątania kolejne domy z kolejki.