Ogłoszenia na Święto Świętej Rodziny
1. Dzisiaj niedziela św. Rodziny. Na każdej Mszy św. - odnowienie przyrzeczeń małżeńskich i poświęcenie owsa z okazji wspomnienia św. Szczepana.

2. W poniedziałek wspomnienie św. Jana Apostoła – imieniny naszego Księdza Biskupa Ordynariusza. Pamiętajmy o nim w naszych modlitwach.

3. W tym tygodniu: wtorek - Różaniec do Siedmiu Boleści, środa - Nowenna do Matki Bożej Nieustającej Pomocy.

4. W piątek (31.12) – Msza św. Dziękczynna na zakończenie roku z wystawieniem Najświętszego Sakramentu i śpiewem suplikacji o godz. 15.00. Natomiast o godz. 24.00 – Msza św. wraz z Wojownikami Maryi na zakończenie roku. Na ten dzień ks. Biskup udzielił dyspensy od spożywania pokarmów mięsnych.

5. W sobotę (1.01.2022) - Uroczystość Świętej Bożej Rodzicielki – Nowy Rok. Msze święte jak w każdą niedzielę. Jest to również pierwsza sobota miesiąca. Zachęcamy do przyjęcia Komunii Świętej wynagradzającej Najświętszemu Sercu Matki Bożej.

6. Do chorych pojedziemy dopiero w sobotę 8 stycznia.

7. W przyszłą niedzielę – zmiana tajemnic różańcowych dla mężczyzn.

8. W tym roku również nie będzie tradycyjnej wizyty duszpasterskiej. W zamian ks. Biskup proponuje wspólną Mszę Świętą i błogosławieństwo dla mieszkańców poszczególnych części naszej miejscowości. Takie celebracje rozpoczną się u nas od 10 stycznia. Szczegółowe informacje zostaną podane w następnych ogłoszeniach.

9. Dziękuję za spływające koperty z dobrowolną ofiarą na potrzeby parafii.

10. Z powodu braku tradycyjnej kolędy uległy zmianie godziny odprawiania zamówionych intencji mszalnych w tym tygodniu. Proszę zainteresowanych o ich sprawdzenie.

11. Do dyspozycji jest jeszcze prasa katolicka na długie zimowe wieczory.

12. Dziękuję za sprzątanie naszej świątyni i zapraszam kolejne domy.