Ogłoszenia na II Niedzielę Zwykłą
1. Dzisiaj II niedziela w okresie zwykłym. We wtorek rozpoczyna się Tydzień Modlitw o Jedność Chrześcijan. We środę Uroczystość św. Józefa Sebastiana Pelczara – głównego Patrona Diecezji. Przyszła Niedziela to Niedziela Biblijna – ustanowiona przez Papieża Franciszka.

2. W tym tygodniu: w poniedziałek (jutro) adoracja eucharystyczna prowadzona przez grupę adoracyjno-modlitewną, wtorek - Różaniec do Siedmiu Boleści, w środę – Nowenna do Matki Bożej Nieustającej Pomocy, w piątek – Adoracja Najświętszego Sakramentu od 17.00.

3. W przyszłą niedzielę po Mszy św. o godz. 11.00,nasz Pan Organista zaprasza na koncert kolęd.

4. Spotkania duszpasterskie w tym tygodniu:
Wtorek 18:30 Spotkanie kandydatów do bierzmowania z grupy św. Michała Archanioła
Piątek 18:00 Oaza Młodzieżowa
Piątek 19:00 Schola
Sobota 10:00 Oaza Dzieci Bożych.

5. Osoby, które zamówiły na te dni intencje Mszy św. proszone są o zapoznanie się z terminami ich odprawiania. W razie jakichkolwiek niejasności proszę o kontakt.

6. Ogłoszenia parafialne na stronach internetowych parafii i w gablocie.

7. Prasa Katolicka do nabycia w wiadomym miejscu.

8. Dziękuję za sprzątanie naszej świątyni i zapraszam kolejne domy.