Ogłoszenia na IV Niedzielę Zwykłą
1. Dzisiaj IV niedziela w okresie zwykłym. Gościmy dzisiaj w naszej świątyni zespół Karczmarze. W poniedziałek – wspomnienie św. Jana Bosko, we wtorek – różaniec do Siedmiu Boleści NMP, w czwartek wspomnienie św. Błażeja i błogosławieństwo gardła, oraz poświęcenie jabłek, w sobotę wspomnienie św. Agaty – poświęcenie soli.

2. Dziękujemy za obecność na Mszach kolędowych i możliwość wizyty w waszych domach. Przy gazetach są jeszcze darmowe magnesy z błogosławieństwem domu i książeczki kolędowe dla tych, którzy nie mieli okazji ich dostać.

3. W środę Święto Ofiarowania Pańskiego. Msze św. w naszej świątyni o 7.00, 16.00 i 18.00. Zachęcam wszystkich do przyniesienia świec-gromnic na liturgię.

4. W tym tygodniu pierwszy czwartek, piątek i sobota miesiąca.
I czwartek – 17.40 - modlitwy o powołania, do św. Wojciecha patrona parafii, Msza św. o godz. 18.00
I piątek – 15.00 – wystawienie Najświętszego Sakramentu,
- od 16.00 – możliwość spowiedzi,
- o godz. 18.00- Msza św. – wynagradzająca Sercu Jezusa.
- o godz. 19:30 - Msza Święta dla młodzieży i kandydatów do Bierzmowania,
a także wszystkich chętnych,
I sobota – 17.10 – rozpoczynamy od nowa nabożeństwa I –szych sobót miesiąca – różaniec i rozważanie jednej tajemnicy różańcowej, 18.00 – Msza św. wynagradzająca Sercu Matki Bożej

5. Do chorych pojedziemy w sobotę od 9:00.

6. Męski Różaniec ulicami Rzeszowa – początek sobota 16.15 – Kościół św. Krzyża

7. Zmiana Tajemnic różańca w przyszłą niedzielę dla Mężczyzn.

8. Spotkania duszpasterskie w tym tygodniu:
Wtorek 18:30 - Spotkanie kandydatów do bierzmowania z grupy św. Wojciecha w kościele
Piątek 19:10 - Oaza Młodzieżowa i kandydaci do Bierzmowania
Piątek 19:00 - Schola - w salce

9. Intencje Mszy św., ogłoszenia, zapowiedzi i inne informacje na stronach internetowych parafii i w gablocie.

10. Prasa Katolicka czeka na swoich czytelników.

11. Dziękuję za sprzątanie naszej świątyni i zapraszam kolejne domy.