Ogłoszenia na III Niedzielę Wielkiego Postu
1. Przeżywamy III niedzielę Wielkiego Postu. Kontynuujemy odmawianie różańca przed każdą Mszą św. jak w ubiegłym tygodniu, o ile nie ma innych nabożeństw.
2. W tym tygodniu: wtorek - Różaniec do Siedmiu Boleści, w środę Nowenna do Matki Bożej Nieustającej pomocy, a w czwartek z inicjatywy grupy parafian organizujemy Adorację Najświętszego Sakramentu od godz. 20.00-22.00.

3. W piątek Uroczystość Zwiastowania Najświętszej Maryi Panny. W naszej świątyni odbędą się następujące nabożeństwa:
- 7.00 -  Msza święta poranna
- 16:30 Droga Krzyżowa dla dzieci- zapraszamy szczególnie dzieci przygotowujące się do I Komunii i Oazę Dzieci Bożych - o 16.15 będzie próba śpiewu
- 17:00 Adoracja Najświętszego Sakramentu podczas której  w łączności z Ojcem św. Franciszkiem modlić się o pokój odmawiając Akt poświęcenia Rosji i Ukrainy Niepokalanemu Sercu Maryi.
- 17:30 Droga Krzyżowa dla dorosłych – w tym tygodniu proszę Domowy Kościół o przygotowanie rozważań
- 18:00 Msza Święta, a po niej oddanie się lub odnowienie oddania Jezusowi przez ręce Matki Bożej
- 19:30 Droga Krzyżowa dla młodzieży i wszystkich, którzy wcześniej nie mogą przybyć – na tą Drogę Krzyżową przyjedzie do nas młodzież z naszego dekanatu na spotkanie, a później będzie przejście do Domu Ludowego na wspólny poczęstunek. Zapraszamy wszystkich chętnych.

4. W niedzielę - o godz. 15.00 Gorzkie Żale, kazanie pasyjne i bezpośrednio po nim Msza św. popołudniowa – Zapraszamy.

5. Rekolekcje parafialne odbędą się w dniach 3-5 kwietnia br. Pamiętajmy o nich w modlitwie.

6. Spotkania duszpasterskie w tym tygodniu:
- Oaza Młodzieżowa w piątek od 18:30
- Schola w piątek o 19:00
- Oaza Dzieci Bożych w sobotę o 10:00

7. Dzisiaj składka inwestycyjna. Zbieramy na opłacenie rachunków za prąd i gaz.

8. Intencje Mszy św., ogłoszenia i inne informacje na stronach www parafii i w gablocie.

9. Do dyspozycji Prasa Katolicka na Wielki Post.

10. Dziękuję za sprzątanie naszej świątyni i zapraszam kolejne domy.