Ogłoszenia na IV Niedzielę Wielkiego Postu
1. Przeżywamy IV niedzielę Wielkiego Postu. Kontynuujemy odmawianie różańca przed każdą Mszą św. jak w ubiegłym tygodniu, o ile nie ma innych nabożeństw.

2. Nabożeństwa w tym tygodniu: wtorek - Różaniec do Siedmiu Boleści, w środę Nowenna do Matki Bożej Nieustającej Pomocy.

3. W tym tygodniu także pierwszy piątek i pierwsza sobota miesiąca:
Pierwszy Piątek:
- 7.00 -  Msza święta poranna
- 16.00 – Początek spowiedzi pierwszopiątkowej i rekolekcyjnej
- 16:30 - Droga Krzyżowa dla dzieci- zapraszamy szczególnie dzieci przygotowujące się do I Komunii i Oazę Dzieci Bożych - o 16.15 będzie próba śpiewu
- 17:00 - Adoracja Najświętszego Sakramentu.
- 17:30 - Droga Krzyżowa dla dorosłych – w tym tygodniu proszę KGW o przygotowanie rozważań
- 18:00 - Msza Święta wynagradzająca Sercu Jezusa za grzechy
- 19:30 - Droga Krzyżowa dla młodzieży i wszystkich, którzy wcześniej nie mogą przybyć – zapraszamy kandydatów do bierzmowania z 8 klasy SP z rodzicami. Zostaną rozdane im i poświęcone krzyże.
Pierwsza Sobota:
- 9.00 – odwiedziny chorych
- 17.10 – nabożeństwo pierwszej soboty
- 18.00 – Msza św. wynagradzająca Sercu Matki Bożej za grzechy - po Mszy św. będzie adoracja Najświętszego Sakramentu do 19:00, a po niej spotkanie biblijne dla młodzieży i poczęstunek. Zapraszamy szczególnie młodzież Oazową.

4. W niedzielę - o godz. 15.00 Gorzkie Żale, kazanie pasyjne i bezpośrednio po nim Msza św. popołudniowa – Zapraszamy.

5. W najbliższą niedzielę rozpoczynają się Rekolekcje Parafialne. Porządek Mszy św. – niedzielny. 7.00, 9.00, 11.00, 15.00 Gorzkie żale i 16.00. Pamiętajmy o nich w modlitwie.

6. W niedzielę w sali Domu Ludowego odbędzie się spektakl pt. Dzień Gniewu  . Wystawi go młodzieżowy zespół artystyczno - teatralny ze Stobiernej i Jasionki Portus Felix.

7. Spotkania duszpasterskie w tym tygodniu:
- Oaza Młodzieżowa w piątek od 18:30
- Schola w piątek o 19:00

8. Dziękuję za składkę inwestycyjną. Zbieramy nadal na opłacenie rachunków za prąd i gaz.

9. Rozpoczęły się zapisy do naszego żłobka parafialnego. Szczegóły na Fb żłobka, tam też telefon i mail do bezpośredniego kontaktu.

10. Intencje Mszy św., ogłoszenia i inne informacje na stronach www parafii i w gablocie.

11. Do dyspozycji Prasa Katolicka na Wielki Post.

12. Dziękuję za sprzątanie naszej świątyni i zapraszam kolejne domy.